Şehir Hastaneleri Sınavsız En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Şehir Hastaneleri Sınavsız En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Şehir Hastanelerine personel alımı ile ilgili olarak bir kariyer sitesi üzerinden yapılan açıklamalara göre Şehir hastaneleri için personel alımları yapılacak. Farklı illerde yeni açılan şehir hastanelerine sınavsız personel alımı yapılacak. Bir kariyer s

Şehir Hastanelerine yapılacak olan personel alımları Çağrı Merkezi Personeli, Uzman Personel, Tıbbi Raportör, Radyoloji Teknikeri, Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Personeli, Mikrobiyoloji Uzmanı olarak yapılacak. Hastanelere hizmet veren yüklenici firmalar bünyesinde istihdam edilecek adaylar şehir hastanelerinde çalıştırılacak. Şehir hastaneleri bünyesine yapılan personel alımlarına başvurular internet üzerinden alınıyor.

Farklı illerde şehir hastaneleri bünyesine en az lise mezunları arasından sınavsız personel alımı yapılacağı açıklandı. Personel alımlarında başvuru bilgileri, alım yapılan kadrolar, başvuru şartları ve başvuru şekli. Şehir hastaneleri bünyesine yapılan personel alımlarına başvurular internet üzerinden alınıyor.

Çağrı Merkezi Personeli için aranan nitelikler

En az ön lisans, tercihen lisans mezunu, En az 1-2 yıl çağrı merkezi deneyimi olan, Tercihen çağrı merkezinde "Takım Liderliği" tecrübesi olan, MS Office programlarına ileri düzeyde hakim, Raporlama becerileri gelişmiş, Müşteri memnuniyetine önem veren, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Prezantabl ve profesyonel imaja sahip olmak şartları aranmaktadır.

Tıbbi Raportör (Tıbbi Sekreter) için aranan nitelikler

Üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun, Klavyesi hızlı Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, disiplinli, sabırlı, Hosteslik yapabilecek, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Microsoft Office (Excell,Word vb.) programlarına hakim, MR, Tomografi ve Ultrason raporlarını yazma konusunda deneyimli, Bursa ilinde ikamet eden veya edebilecek olmak şartları aranmaktadır..

Radyoloji Teknikeri için aranan nitelikler

Sağlık Meslek Lisesi Radyoloji ya da Sağlık Meslek Yüksek Okullarının Radyoloji (Tıbbi Görüntüleme Teknikleri) Bölümü mezunu, Tercihen alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, MR, Tomografi, X-Ray ve Mamografi konusunda tecrübeli, Radyoterapi ünitesinde çalışmış, Nükleer Tıp ünitesinde çalışmış, Sonuç ve çözüm odaklı, Hasta odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,
Meslek bilinci gelişmiş, gelişme ve yenilikleri takip eden, Tekirdağ ilinde ikamet eden ya da ikamet edebilecek olmak şartları aranmaktadır.

Uzman Personel için aranan nitelikler

Lisans mezunu (tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun), En az 5 yıl hastane tecrübesi bulunan, Kurumsal kültürü benimsemiş ve profesyonel imaja sahip, Takım çalışmasına önem veren, Problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı ve sonuç odaklı, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, liderlik becerilerine sahip, Sunum ve raporlama becerisi gelişmiş, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisi olan ve Askerlikle ilişiği olmamak şartları aranmaktadır.

Tıbbi Laboratuar Personeli için aranan nitelikler

Üniversitelerin Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyoloji, Kimya bölümlerinden ve Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksekokullarının tıbbi laboratuar teknisyenliği teknikerliği bölümünden mezun, Biyokimya ve mikrobiyoloji laboratuarlarda en az 3 yıl çalışmış olmak tercih sebebi olacaktır, Tercihen HBYS/LBS sistemini kullanabilen, İletişim yeteneği yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen İngilizce bilen, MS Office kullanılabilen ve Ankara ilinde ikamet eden/edebilecek olmak şartları aranmaktadır.

Mikrobiyoloji Uzmanı için aranan nitelikler

Tıp alanında Lisans ya da Yüksek Lisans Mezunu, Hemşirelik Lisans Mezunu, Hastane Yönetimi Bölümlerinden Mezun, Ameliyathane, Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon konusunda tecrübeli, Yöneticilik yapabilecek, İletişim becerisi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, ekip yönetimi konusunda deneyimli, Kamu ve Özel Hastanecilik süreçlerine hakim olmak şartları aranmaktadır.

Sterilizasyon Yöneticisi için aranan nitelikler

Tercihen Lise ve Lisans Sağlık Mezunu, Hemşirelik lisans mezunu, Hastane Yönetimi Bölümlerinden Mezun, Ameliyathane, Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon konusunda tecrübeli ve tecrübesiz, Yöneticilik yapabilecek, İletişim becerisi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, ekip yönetimi konusunda deneyimli olmak şartları aranmaktadır.

Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Personeli için aranan nitelikler

Tercihen Lise ve Lisans Sağlık Mezunu, Hemşirelik lisans mezunu, Hastane Yönetimi Bölümlerinden Mezun, Ameliyathane, Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon konusunda tecrübeli ve tecrübesiz, Yöneticilik yapabilecek, İletişim becerisi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, ekip yönetimi konusunda deneyimli olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli

Şehir hastaneleri bünyesine yapılan personel alımlarına başvurular internet üzerinden alınıyor. 

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum