Selçuk Üniversitesi 250 sözleşmeli personel ilanı yayımlandı

Selçuk Üniversitesi 250 sözleşmeli personel ilanı yayımlandı

10 Ağustos 2020 Resmi Gazete iş ilanları yayımlandı. İlgili istihdam duyurularına göre Konya iş ilanları dahilinde KPSS puanı ile Selçuk Üniversitesi tarafından 250 kişilik sözleşmeli personel alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuru kılavuzu haberimizde…

Kamu üniversiteleri dahilinde yayımlanan kamu personeli alımı, memur alımı, sözleşmeli personel alımı ve daimi işçi alımı ilanları duyurulmaya devam ediyor. 10 Ağustos 2020 iş ilanları Resmi Gazeteden yayımlandı.

Konya İş İlanları

Kamu üniversitesi dahilinde yapılacak olan son iş ilanlarında yer alan bilgilere göre; Selçuk Üniversitesi tarafından çok sayıda ve farklı unvanlar ile personel alımı yapılacak olup; adaylar için sürece dair detaylar paylaşıldı.

Unvan ve Kontenjan Sayısı

Selçuk Üniversitesi iş ilanları kapsamında toplamda 250 kişilik kontenjan açılırken; yapılacak olan sözleşmeli personel alımları için verilen unvan ve kontenjan bilgilerine göre; 200 Hemşire, 10 Ebe, 6 Laborant, 1 Eczacı, 15 Röntgen Teknisyeni, 1 Biyolog, 3 Diğer Sağlık Personeli (Perfüzyonist), 5 Sağlık Teknikeri (Elektronörofizyoloji), 5 Sağlık Teknikeri (Diyaliz), 1 Sağlık Teknikeri (Radyoterapi), 2 Sağlık Teknikeri (Aneztezi), 1 Sağlık Teknikeri (Biyomedikal Cihaz Teknikeri) alımı yapılacaktır.

Başvuru Süreci

Konya Selçuk Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı bugün (10 Ağustos 2020) itibari ile Resmi Gazete aracılığı ile yayımlandı. Adayların 15 gün süre ile başvuru yapma hakkı bulunacaktır. Başvuru yapacak olan her aday işlemlerini online olarak gerçekleştirecektir.

Şahsen ve posta yolu ile yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecek olup; Hastane İlan bağlantısı olan ve Selçuk Üniversitesi resmi internet adresinde yer alan başvuru formu aracılığı ile işlemler yapılacaktır. 

Başvuru Şartları

Selçuk Üniversitesi genel başvuru şartı olarak; sözleşmeli personel alımı ilanına başvuru yapacak olan adaylardan KPSS puanı talep edilecektir.  2018 KPSS puanı ibraz eden adaylar puan sıralaması ile istihdam edilecek olup; sadece Eczacı alımları için KPSS puanı talep edilmeyecektir.

Alanında lisans ve önlisans mezuniyeti aranan personel alımları için detaylı bilgiler ile özel başvuru şartları; yayımlanan güncel başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

Selçuk Üniversitesi personel alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.