1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Selçuk Üniversitesi 47 Sağlık Personeli, Ebe ve Hemşire Alımı
Selçuk Üniversitesi 47 Sağlık Personeli, Ebe ve Hemşire Alımı

Selçuk Üniversitesi 47 Sağlık Personeli, Ebe ve Hemşire Alımı

Selçuk Üniversitesi En az Lise Mezunu sağlık personeli, ebe ve hemşire alım ilanı 10 Ekim 2018 de yayınladı. Alınacak personel için başvurular 10 Ekim 2018 de başlamış olup 24 Ekim 2018 tarihinde son bulacaktır. KPSS sıralaması ile alım yapılacaktır.

A+A-

Konya Selçuk Üniversitesine istihdam edilmek üzere 47 kişi istihdam edilecektir. KPSS grubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular Şahsen veya üniversiteye 24 Ekim 2018 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Üniversitenin Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddesinin (b) fıkrasına göre KPSS (B) grubu puan sırası esas alınarak gerçekleşecektir.

Selçuk Üniversitesi 47 kişi için şartlar: 37 farklı okul bölümlerinde okul bölümleri mevcut olduğundan ilan kılavuzunu incelemeniz gerekmektedir.

Başvuruda gerekli belgeler: Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Mal Beyan Formu ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir.

Selçuk Üniversitesi sağlık personeli, ebe ve hemşire alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.