1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Selçuk Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Kılavuzu Yayımlandı
Selçuk Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Kılavuzu Yayımlandı

Selçuk Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Kılavuzu Yayımlandı

Selçuk Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli kamu personeli alımı statüsünde Sağlık Personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

A+A-

Üniversitelerin ve kurum ile kuruluşların bünyelerinde görevlendirilmek üzere çeşitli unvan, kontenjan ve asgari istihdam şartlarında, personel eksikliği tespit edilen birimlere personel alımı ve işçi alımı süreçleri devam ediyor.

Selçuk Üniversitesi Kamu Personeli Sağlıkçı Alıyor

Konya Selçuk Üniversitesi’nde istihdam edilmek üzere yayımlanan personel alımı kılavuzunda verilen detaylara göre, alımların 1 kişi ile sınırlandırılarak, Diğer Sağlık Personeli unvanı ile yapılmasına karar verildiği tebliğ edildi.

4/B’li Sözleşmeli Kamu Personeli

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi birimlerinde Kamu personeli statüsü ile 4/B’li olmak üzere alınacak olan personellerin daimi nitelikle istihdam edileceği açıklandı.

Sağlık Personeli Başvuru Şartları

Üniversite bünyesinde kamu personeli olarak görevlendirilmek üzere başvuru yapacak olan adayların öncelikle 657 sayılı Devlet Memuru, Kamu Personeli Alımı Genel Şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

Yayımlanan ilanda verilen özel şartlarda ise; başvuru yapacak olan adayların KPSS B Grubu P3 puanına sahip olmaları talep edilmektedir. En az 5 yıl deneyim aranan adayların Perfüzyonist mesleki deneyimine, Sağlık Bakanlığı onaylı belgelere ve alanında Yüksek Lisans yapmış olmak şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

Son Başvurular 2.9.2019'da

Adayların Sağlık Personeli Alımı için yapacakları başvurularını en geç 2.9.2019 tarihine kadar şahsen veya noter onaylı vekil ile Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnsan Kaynakları birimine teslim etmeleri gerekmektedir.

Selçuk Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.