1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Serhat Kalkınma Ajansı 12 Kamu Personel Alımı
Serhat Kalkınma Ajansı 12 Kamu Personel Alımı

Serhat Kalkınma Ajansı 12 Kamu Personel Alımı

Serhat Kalkınma Ajansı 24 Mayıs 2017 de Personel Alım ilanı yayınladı. Başvurular 15 Haziran ile 30 Haziran arasında tarihleri arasında yapılacaktır. Alınacak personeller KPSS 70 puan en az olması gerekmektedir.

A+A-

Serhat Kalkınma Ajansı Kamu Personeli Alımı istihdam edilmek üzere 10 kişi uzman personel, 1 kişi Hukuk Müşaviri ve 1 kişi İç Denetçi alınacaktır. Başvurular 15 Haziran 2017 ile 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Serhat Kalkınma Ajansına şahsen veya posta yolu ile yapılabilir.

Serhat Kalkınma ajansı Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars adreslerine alınacak. Adaylardan istenen dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, özgüven sahibi, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli olmayan 10 (on) Uzman Personel, 1 (bir) iç denetçi ve 1 (bir) Hukuk Müşaviri alımı yapılacaktır.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Üniversitelerin İktisat, Maliye, İşletme, Kamu yönetimi, Çalışma ekonomisi ve endüstriyel ilişkiler, Sosyoloji, Şehir ve bölge planlama, Hukuk ve Mimarlık mühendislik bölümleri 4 yıllık mezun olmaları gerekmektedir. Olağanüstü Hal Kanun Hükmünde Kararnameler ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak veya olağanüstü hal döneminde alınan tedbirler nedeniyle görevlerine son verilmemiş olmak, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış olmak ya da muaf olduğunu veya en az bir yıl erteletmiş olduğunu belgelemek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından 04/ 05 Temmuz 2015, 22/ 29 Mayıs 2016, 21/ 27/ 28 Mayıs 2017, tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olması şart.

Başvuruda gerekli belgeler: 4,5x6 ebadında 3 (üç) adet vesikalık fotoğraf (son 6 ay içerisinde çekilmiş, bir tanesi İş Talep Formuna yapıştırılmış), Nüfus Cüzdanı Sureti veya T. C. Kimlik Kartı fotokopisi, Adli Sicil Kaydına dair Cumhuriyet Savcılığından son 3 ay içerisinde alınmış belgenin aslı veya www.turkiye.gov.tr üzerinden alınmış barkodlu örneği olması gerekmektedir.

Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti, KPSS puanıyla başvuracak adaylar için, 04/ 05 Temmuz 2015, 22/ 29 Mayıs 2016, 21/ 27/ 28 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında belirtilen alanlarda ilgili puan türlerinden yine yukarıda belirtilen yeterli puan aldıklarını gösterir barkodlu veya doğrulama kodunu içerir belge olması şart.

Başvuracak adayların sınava katılabilmek için yukarıda sayılan başvuru belgelerini 30 Haziran 2017 günü saat 18.00'ye kadar kargo, posta veya elden Serhat Kalkınma Ajansı Merkez/ Ortakapı Mahallesi Atatürk Caddesi No:117 KARS hizmet binasına ulaştırılması gerekmektedir.

Serhat Kalkınma Ajansı 12 Kamu Personel Alım kılavuzu için Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.