1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. SGK İl Müdürlüğü Tekirdağ Şehrine Kamu Personel Alımı Yapıyor
SGK İl Müdürlüğü Tekirdağ Şehrine Kamu Personel Alımı Yapıyor

SGK İl Müdürlüğü Tekirdağ Şehrine Kamu Personel Alımı Yapıyor

21 Ağustos 2019 tarihiyle İŞKUR tarafından yayınlanan ilanla Tekirdağ SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) İl Müdürlüğü' nün daimi işçi statüsünde kamu personeli alımı yapacağını duyurmuştur. Son başvuru 26 Ağustos 2019 olarak ilan edilmiştir.

A+A-

Tekirdağ (Sosyal Güvenlik Kurumu) SGK İl Müdürlüğü daimi işçi statüsünde kamu personeli alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 21 Ağustos 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 26 Ağustos 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. Başvuru tüm şehirlerden yapılabilir.

Aşçıbaşı alımı için; En az ortaöğretim (Lise) mezunu olması, MEB onaylı Aşçılık Usta Öğreticilik Belgesine sahip olması, MEB onaylı Hijyen Belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

Tekirdağ İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş ilanı sayısının 4 (Dört) katı kadar asıl ve 4 (Dört) katı kadar yedek aday için noter huzurunda 02 Eylül 2019 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 arasında Gündoğdu Mah. Murat Sok. No:14’te bulunan Tekirdağ Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü binasında kura çekimi yapılacaktır. Kura çekimi sonucunda belirlenen 4 (Dört) katı kadar asıl aday sözlü sınava tabi tutulacaktır.

Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir. İş ilan numarası 00005116343 olarak verilmiştir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.