SGK KPSS’siz Kadın Çocuk Projesi Kapsamında 55 Kamu Personeli Alımı

SGK KPSS’siz Kadın Çocuk Projesi Kapsamında 55 Kamu Personeli Alımı

Sosyal Güvenlik Kurumu KPSS’siz Kurumsal Çocuk bakım hizmetleri yoluyla kayıtlı kadın istihdamının desteklenmesi projesi kapsamında 55 kamu personeli alımı yapıyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu 14 Mart 2019 tarihinde yayınladığı ilan ile KPSS’siz 55 kamu personeli alımı duyuruldu. SGK merkez ve taşra teşkilatına Kurumsal Çocuk Bakım Hizmetleri Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi Destek Ekibinde görevlendirilmek üzere istihdam edilecektir.

Alım Ankara, İstanbul, Antalya, Bursa, İzmir, Elazığ ve Malatya şehirlerine yapılacaktır. Her aday 3 ilana başvuru yapabilecektir.

Başvurulacak pozisyonlar için “Aranan Asgari Nitelikler” kısmında belirtilen nitelikleri taşıyor olmak ve bu durumlarını ispatlar belgeleri teslim etmek. Güvenlik soruşturması engeli bulunmamak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerlikten muaf olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı bulunmamak. Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli bulunmaması gerekmektedir.

Alınacakların görevleri ne olacaktır. Muhasebeci Asistanı, Kıdemli Muhasebeci, İdari İşler Uzmanı, Yerel Destek Ekibi Lideri, Yerel Proje Asistanı, Proje Destek Ekibi Lideri, Proje Destek Ekibi Lider Yardımcısı, İhale Ve Satın Alma Uzmanı, İnsan Kaynakları Uzmanı, Proje Asistanı (Merkez Destek Ekibi), İletişim Ve Görünürlük Uzmanı olarak alınacaktır.

Sosyal Güvenlik Kurumu internet adresinden temin edilecek başvuru formu ile öz geçmiş ve aşağıda sayılan belgeler, elden veya posta yoluyla aşağıda yer alan adrese teslim edilecektir. Sosyal Güvenlik Kurumu B Blok Kurum Gelen Evrak Servisi (Z-28) Ziyabey Cad., No:6 Çankaya 06520 Ankara. Başvurular için son tarih 05 Nisan 2019 mesai bitimi olarak belirlenmiştir.

SGK 55 kamu personeli alımı kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum