1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Şırnak Üniversitesi İç Denetçi Alımı Başvuruları Başladı
Şırnak Üniversitesi İç Denetçi Alımı Başvuruları Başladı

Şırnak Üniversitesi İç Denetçi Alımı Başvuruları Başladı

Şırnak Üniversitesi tarafından bugün itibari ile Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre yeni bir kamu personeli alımı süreci dahilinde İç Denetçi unvanı ile personel alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanan ilan başvuruları bugün (26.9.2019) itibari ile başl

A+A-

Kamu üniversiteleri tarafından yayımlanan personel alımı ilanları için bir yeni istihdam ilanı daha yayımlandı. Şırnak Üniversitesi tarafından duyurulan ilana göre İç Denetçi unvanı ile kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

Üniversitelerin akademik kadrolarının dışında kalarak hizmet ve görevler dahilinde istihdam edilen sözleşmeli personel alımı ve kadrolu kamu personeli alımı süreçleri dahilinde yayımlanan ilan için güncel kılavuz da ilişiğe eklendi.

Unvan ve kontenjan bilgileri kapsamında yazılan bilgilere göre; alımların İç Denetçi unvanı ile 1 kişilik kontenjan dahilinde yapılacağı ve görevlendirilecek olan personelin de 5. Dereceden kadrolu olacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için ilgili süreç dahilinde; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde yer alan genel şartların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 68/B maddesinde belirtilen şartların sağlanması gerekirken ayrıca adayların Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olması gerektiği de açıklandı.

Bugün itibari ile yayımlanan Resmi Gazete ilanındaki Şırnak Üniversitesi İç Denetçi alımı başvuruları için adayların 15 gün süre ile başvurularını teslim etme hakkı bulunmaktadır. Başvuruların Personel Daire Başkanlığına şahsen ya da posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir.

Başvuru adresi: Yeni Mahalle Cizre Caddesi Mehmet Emin Acar Kampüsü Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı No: 215 Merkez/ŞIRNAK’tır.

-001.PNG

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.