1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. Sivas Akıncılar KHGB Tarafından 2 İşçi Alınacak
Sivas Akıncılar KHGB Tarafından 2 İşçi Alınacak

Sivas Akıncılar KHGB Tarafından 2 İşçi Alınacak

Sivas Akıncılar Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından 2 işçi alımı yapılacaktır. Temizlik işçisi olarak alıma başvurular 24 Mart 2020 tarihinde sona erecek.

A+A-

Sivas Akıncılar Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından 2 işçi alımı yapılacaktır. İlan kapsamında işçi olarak istihdam edilmek üzere 2 temizlik işçisi alınacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, 18 yaşını doldurmuş, kamudan yasaklı olmayan, başka kurumlarda mecburi hizmet yükümü olmayan, çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmayan adaylar başvuru yapabilecektir. Adaylar en az son 1 yıldır Akıncılar ilçe sınırlarında ikamet ediyor olmalıdır. Başvuru şartlarını sağlayan kişiler başvuru yapabilecektir.

Başvuru Şekli

20 Mart 2020 tarihinde yayınlanan ilan ile başvurular alınmaya başlanmıştır. 20 Mart 2020 tarihinde başlayan başvurular 24 Mart 2020 tarihinde sona erecektir.

Başvurular Sivas Akıncılar KHGB adresine bizzat yapılacaktır. Başvuru esnasında başvuru formu ile kimlik fotokopisi sunulacaktır. Korona virüs önlemleri nedeniyle herkesten tüm evraklar istenmeyecektir. Diğer belgeler ise sadece başvurusu kabul edilen kişilerden istenecektir. Bu kişiler sonradan ikametgah, adli sicil kaydı, sağlık raporu, nüfus kayıt örneği ve vesikalık fotoğraf sunacaktır. Başvurular incelendikten sonra adaylarla iletişime geçilecek ve belgeler istenecektir.

İşe alınan kişiler Akıncılar İlçe merkezi ile köylerinde görev yapacaktır. Çalışma saatleri 08.00 ile 17.00 arasında olacak ve haftada en fazla 40 saat mesai yapılacaktır. Görev tanımı ise belediye tarafından ihtiyaca göre yapılacaktır.

sivas-akincilar-khgb.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.