Sivas Belediye Başkanlığı Memur Alımı

Sivas Belediye Başkanlığı Memur Alımı

Sivas Belediye Başkanlığı Personel Alım ilanı yayınladı. Başvurular başlamış olup 08 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmayan ilana Başvuru için ilan kılavuzu eklenmiş olup sayfanın sonundaki link adreste mevcuttur.

Sivas Doğanşar Belediye Başkanlığı Sözleşmeli Eleman alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Kamu Personel Alımı olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen tarih mesai bitimine kadar ilan kılavuzunda yer alan adresten şahsen başvuru yapılacaktır.

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı, Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, Askerlik durum belgesi, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge.) ve İş talep dilekçesini doldurarak teslim edilecek.

Başvuru yeri ve şekli: Başvurular 08 Haziran 2017 mesai bitimine kadar Sivas Doğanşar Encümen salonunda başvurular kabul edilecektir. Bizzat başvuru yapılması gereklidir. Başvuru esnasında form doldurularak işleme devam edileceği üzere posta ve elektronik olarak yapılan başvurular kabul edilmeyecek ve geçersiz sayılacaktır.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Eczacı 1 kişi için şartlar: Üniversitelerin 4 Yıllık Eğitim veren Lisans mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar Şahsen 08 Haziran 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Sivas Doğanşar Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 08 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Sivas Belediye Başkanlığı Personel Alım ilan Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.