1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Sivas Güneykaya Belediyesi VHKİ Alımı
Sivas Güneykaya Belediyesi VHKİ Alımı

Sivas Güneykaya Belediyesi VHKİ Alımı

Sivas iline bağlı Güneykaya Belediyesi yayınladığı ilan ile veri hazırlama ve kontrol işletmeni alacağını duyurdu.

A+A-

Başvuru Şartları 
Güneykaya Belediyesi 1 VHKİ alımı yapacak. Başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekirken kamu haklarından mahrum bulunanlar başvuru yapamayacaktır. Erkek ve kadın adaylar başvuru yapabilecekken erkek adayların askerlik ile ilişiklerinin bulunmaması istenmektedir. 

Genel şartlara ek olarak adaylardan birtakım özel şartlar da istenmektedir. Bu şartlardan ilki eğitim şartıdır. Adayların coğrafya, tarih ya da yönetim bilişim sistemleri bölümlerinden birisinden mezun olmaları gereklidir. lisans KPSS’sinden P3 puan türünde en az 60 ve üzeri alınmış olması da şartlar arasında yer alıyor. 

Başvuru Şekli ve Tarihi
Başvurular şahsen veyahut da iadeli taahhütlü bir şekilde posta yoluyla yapılabilecektir. 17 Aralık tarihinde başlayacak olan başvurular 24 Aralık 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapanlar arasında KPSS puanına göre sıralama yapılacak ve ilan edilen kadronun 5 katı kadar aday sınava çağrılacaktır. Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar 25 Aralık 2018 tarihinde belediyenin internet sayfası üzerinden duyurulacaktır. 28 Aralık 2018 tarihinde de sözlü sınav yapılacak. 

Tüm aşamaları başarılı bir şekilde geçen adaylara güvenlik soruşturması da yapılacak. Soruşturma sonucu olumlu olanlar atanmaya hak kazanacak iken olumsuz olanların ataması yapılmayacaktır. Başvurular esnasında eksik ya da yanlış bilgi veya belge verenler hakkında da işlem başlatılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.