1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Kamu Personel Alımı
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Kamu Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Kamu Personel Alımı

İzmir Torbalı, Diyarbakır Hani ve Bitlis Tatvan SYDV Personel Alım İlanı Yayınladı. Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı Sosyal Yardım İnceleme ve Büro Görevlisi olarak Memur alacak olup başvurular başlamıştır.

A+A-

İzmir Torbalı 5 kişi, Diyarbakır Hani 4 kişi ve Bitlis Tatvan 3 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi ve Büro Görevlisi toplam 12 kişi İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2015 veya 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olması gerekmekte.

Sosyal Yardım ve İnceleme ve Büro Görevlisine müracaat edecek adaylarda 12 kişi işçi için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 Yaşını bitirmiş 35 Yaşından büyük olmayan ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 (Dört) Yıllık Lisans mezunu olması gerekmektedir.

İzmir torbalı 04 Mayıs 2017 de, Diyarbakır hani 04 Mayıs 2017 ve Bitlis Tatvan 24 Nisan 2017 de başvuruları sona erecektir. Yardım taleplerini incelemek üzere yapılacak ev ziyaretlerinde yürümesine ve dışarıda iş yapmasına engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmaması, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.

Başvuracak adayların varsa iş deneyim belgesini sunacaklardır. Başvuracakların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine öz güveni olan, ifade yeteneği yüksek ve ortak yaşam konusunda yeterli donanıma sahip dezavantajlı gruplarla çalışabilecek kişiler alınacaktır.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu, Diploma Fotokopisi, İkamet belgesi ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 12 personel alımına başvuracak adaylar son 04 Mayıs 2017 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.