Su İdaresi kadrolu 67 mühendis, tahsildar ve memur alımı

Su İdaresi kadrolu 67 mühendis, tahsildar ve memur alımı

Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü yayınladığı ilan ile kadrolu 67 mühendis, tahsildar ve memur alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Alımı yapılacaklar için şartlar ve başvuru adresleri verildi.

Memur Alımı Yapılacak Pozisyonlar

Yayınlanan ilan ile mühendis, mimar, kimyager, tekniker ve avukat alımı yapılacaktır. Her bir pozisyon için aranan başvuru şartları ilanda belirtilmiştir. Adaylar öğrenim ve KPSS şartlarını sağlamalıdır. Daha önce çalışılan kurumdan disiplinsizlik nedeniyle çıkarılmamış olmalıdır.

Başvuru esnasında kimlik fotokopisi, KPSS sonucu, diploma fotokopisi, adli sicil kaydı, askerlik belgesi, sağlık raporu, hangi pozisyona başvuru yapıldığını gösterir dilekçe sunulacaktır. Avukatlık kadrosu içinse avukatlık ruhsatı aranmaktadır.

Başvuru Şekli

Başvurular elektronik rotamda SASKİ adresine yapılacaktır. Belgeler elektronik olarak eklenecektir. Posta ile belge gönderilmesi de mümkündür. Başvurular 8 Haziran 2020’de başlayacak ve 19 Haziran 2020 saat 17.00’da sona erecektir.

Adayların belgelerinin doğruluğu incelendikten sonra KPSS puan üstünlüğüne göre sıralanacaktır. En yüksek puan alan adaydan başlayarak kadro sayısının 5 katı kadar aday listeye girecektir. Liste 29 Haziran 2020’de kurum web sitesinde ilan edilecektir.

Listeye giren adaylar 6-10 Temmuz 2020 tarihleri arasında mülakata alınacaktır. Mülakat SASKİ Samsun adresinde yapılacaktır. Mülakatta 100 puan üzerinden en az 60 alanlar başarılı olacaktır. Mülakattan sonra asil ve yedek adayların yer aldığı nihai liste ilan edilir. Listeye giren adaylar diğer belgeleri de teslim ederek işbaşı yapabilecektir.

Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü alım kılavuzu içerisinde ayrıntılar yer alıyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum