Süleyman Demirel Üniversitesi KPSS’siz 149 sözleşmeli personel ilanı

Süleyman Demirel Üniversitesi KPSS’siz 149 sözleşmeli personel ilanı

6 Temmuz 2020 Resmi Gazete istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre; Isparta iş ilanları dahilinde yer alan Süleyman Demirel Üniversitesi kamu personeli alımı için 149 kişilik sözleşmeli personel alımı ilanına çıkıldı. İşte başvuru kılavuzu...

Türkiye genelinde devam eden kamu personeli alımları dahilinde yayımlanan istihdam ilanlarına yenileri eklenmeye devam ediyor. Yayımlanan son ilanlar 6 Temmuz 2020 Resmi Gazetesinde yayımlanmış olup; başvuru sürecine dair bilgilendirmeler yapılmıştır.

Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Personeli Alımları

Isparta iş ilanları kategorisinden yayımlanan istihdam bilgilerinde yer alan ifadelere göre; Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesinde görev yapacak olan çok sayıdaki kamu personeli adayı için ilana çıkılmıştır.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Yapılan açıklamalara göre toplamda 149 kişilik personel alımı yapılacak olup; alımların; 2 Ebe, 87 Hemşire, 13 Sağlık Teknikeri, 4 Laborant, 10 Röntgen Teknisyeni,14 Diğer Sağlık Personeli, 2 Biyolog, 1 Diyetisyen, 2 Fizyoterapist, 1 Psikolog, 2 Eczacı alımı yapılacaktır. Ayrıca üniversite Diş Hekimliği Fakültesi için de 8 kişilik Hemşire alımı ve 3 kişilik Diğer Sağlık Personeli alımı yapılacağı ilan edilmektedir.

Başvuru Süreci

6 Temmuz 2020 itibari ile Resmi Gazeteden yayımlanan kamu personeli alımları için söz konusu başvuru sürecinin yayın tarihi itibari ile başladığı ilan ediliyor. Resmi Gazete duyurularında genel kural olduğu üzere; Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Personeli Alımlarına başvuru yapacak olan adayların 15 gün süre dahilinde başvuru işlemlerini tamamlaması gerekiyor.

Duyurulan güncel başvuru kılavuzunda açıkça belirtildiği üzere; şahsen veya posta yolu ile yapılacak olan başvuruların Koronavirüs sebebi ile kabul edilmeyeceği belirtilirken; ilgili başvurularını tamamlayacak olan adayların başvurularını, üniversite resmi internet sitesinde yer alan ilk başvuru linkinden online ve elektronik ortamda yapmaları gerektiği ilan edilmektedir.

Başvuru Şartları

Sözleşmeli sağlık personeli genel başvuru şartları için kamu personeli olmak için yeter şartlar ön kabul kriterleri olarak sunulmuş olup; adayların KPSS puan sıralamalarına göre belirleneceği ilan edilmiştir. Eczacı alımlar için istisna yer almakta olup; Eczacı başvurularına KPSS puan şartı yer almıyor olup; mülakat sonuçlarına göre alımlar yapılacaktır. 

Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Personeli Alımları genel başvuru bilgileri yayımlanan güncel başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.