Süleyman Demirel Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Yayımlandı

Süleyman Demirel Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Yayımlandı

Süleyman Demirel Üniversitesi’nde çeşitli fakültelerde görevlendirilmek üzere 23 öğretim üyesi alımı yapılacaktır.

Alım Yapılacak Kadrolar
Tıp fakültesine 12, mühendislik fakültesine 4, iktisadi ve idari bilimler fakültesine 1, düş hekimliği fakültesine 2, mimarlık fakültesine 2, sağlık bilimleri fakültesine 1 ve sivil havacılık yüksekokuluna 1 öğretim üyesi alınacaktır. Profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi unvanlarına alım yapılacaktır. Adaylar 657 sayılı DMK memur olma şartlarını sağlamalıdır. 

Adaylar başvuru formuna SDÜ web sitesinden ulaşacaktır. Doldurulan forma istenilen belgeler eklenecektir. Belgelerin tamamlanması halinde, başvuru süresi içinde Personel Dairesi Başkanlığına başvuracaklardır. Doktor öğretim üyeliği için başvuru yapacak adaylar ise ilanda belirtilen birimlere başvuru yapmalıdır. Başvuru için istenen evraklar unvana ve başvurulan kadroya göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden ilan incelendikten sonra başvurular yapılmalıdır. 

Başvuru Usulü
SDÜ tarafından ilanın Resmi Gazete’de yayımlanması itibari ile 15 gün içinde başvurular alınacaktır. Başvurular şahsen ya da posta yoluyla yapılabilecektir. Posta yoluyla yapılacak olan başvurularda gecikmeler nazara alınmayacağı için adaylar evrakları erken göndermelidir. 

Tıp fakültesindeki kadrolara başvurmak isteyen adaylar tıp fakültesi mezunu olmalıdır. Başvuru şartları ve istene belgeler için kurumun internet adresi incelenmelidir. 

Başvurulacak olan bölüm, birim, program, istenilen derece, kontenjan sayısı ve kadronun niteliği ile özel şartlar ilanda belirtilmiştir. Adaylardan belirli alanda çalışma yapmış olma şartları ad aranmaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.