Sütçü İmam Üniversite Hastanesi 116 Sağlık Personeli İlanı

Sütçü İmam Üniversite Hastanesi 116 Sağlık Personeli İlanı

Kahramanmaraş iş ilanları yayımlandı. 6 Temmuz 2020 kam personeli alım ilanları dahilinde duyurulan Resmi Gazete ilanları adayların bilgisine sunuldu. Yayımlanan ilanlara göre 116 kişilik sözleşmeli sağlık personeli alınacaktır.

Kamu personeli alımı süreçleri dahilinde resmi kurumlar vasıtası ile istihdam duyuruları yapılmaya devam ediyor. Kamu işçisi alımı, memur alımı, kamu personeli alımı ve sürekli işçi alımları dışında; beklenen sözleşmeli sağlık personeli alımları da yayımlanıyor. İşte detaylar…

Kahramanmaraş İş İlanları

Doğu Akdeniz bölgesinde üniversite bazında yaptığı istihdamlarla ilana çıkan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi dahilinde yeni bir sözleşmeli personel alımı duyurusu yapıldığı açıklandı. Söz konusu alımlar için çok sayıda ve farklı unvanlarla personel alınacağı beyan edildi.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri 

Resmi Gazete aracılığı ile duyurulan ilanlarda yer alan bilgilere göre Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere toplamda 116 kişilik istihdam kontenjanı açıldığı beyan edilmiştir.

İlgili ilanda yer alan tablo bilgilerine göre; alımların yapılacağı unvan ve kontenjanlar için  5 Diğer Sağlık Personeli alımı, 3 Laborant alımı, 53 Sağlık Teknikeri alımı, 1 Ebe alımı ve  54 Hemşire alımı yapılacağı açıklanmaktadır.

Haberin sonunda yer alan güncel başvuru kılavuzunda her unvana denk gelen kontenjana ilave olarak; başvuru yapacak olan adayların haiz olması gereken niteliklerde ilan edilmektedir.

Başvuru Süreci

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi personel alımları için yayımlanan 6 Temmuz 2020 tarihli Resmi Gazete ilanı ile ilgili sözleşmeli sağlık personeli alımlarının başvuru sisteminin aktif olduğu beyan edildi.

Söz konusu alımlar için başvuru yapacak olan adayların şahsen veya posta yolu ile yapacakları başvurular geçersiz olurken; adayların üniversite resmi internet sayfasında yer alan başvuru linkinden elektronik ortamda online olarak başvurularını tamamlaması gerekmektedir. adayların 6 Temmuz 2020’den itibaren 15 gün başvuru yapma hakkı bulunmaktadır.

Başvuru Şartları

Bakanlık tarafından onaylanan verilere riayet edilerek oluşturulan başvuru kılavuzuna göre; Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi personel alımları için başvuru yapacak olan adayların mesleki eğitimlerinin yanı sıra KPSS puan sıralaması önem kazanacaktır.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli başvuru detayları güncel başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum