1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. TAİ Personel Alım İlanları Haziran 2018
TAİ Personel Alım İlanları Haziran 2018

TAİ Personel Alım İlanları Haziran 2018

TAI Personel Alım İlanı. TAI mühendis alımı sürekli bir ihtiyaçtır. Şu anda açık olan pozisyonlara ya da genel olarak başvuru yapabilirsiniz....

A+A-

Yük Mühendisi Alımı
TAI yük mühendisi alımı için üniversitelerin Havacılık-Uçak, Uzay ya da Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, IELTS 6.5+, TOEFL-IBT 84+ ya da TBA 5+ İngilizce seviyesine sahip olmak, hava aracı yükleri alanında en az 5 yıl tecrübeli, uçuş testleri ve yük inceleme deneyimine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, FEM konusunda bilgili olan adaylar başvuru yapabilirler. 

İlgili bölümlerde yüksek lisans derecesine sahip olanlar tercih sebebidir. 

Ağırlık ve Denge Mühendisi
TAI ağırlık ve denge mühendisi alımı için üniversitelerin Havacılık-Uçak, Uzay ya da Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, IELTS 6.5+, TOEFL-IBT 84+ ya da TBA 5+ İngilizce seviyesine sahip olmak, ağırlık ve denge alanında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, FEM konusunda bilgili olan adaylar başvuru yapabilirler. 
İlgili bölümlerde yüksek lisans derecesine sahip olanlar ile Fortran, C/C++ ve Pythom gibi programlama dillerini bilenler tercih sebebidir.

Uçuş Performans Mühendisi Alımı
TAI uçak performans mühendisi alımı için üniversitelerin Havacılık-Uçak, Uzay ya da Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, IELTS 6.5+, TOEFL-IBT 84+ ya da TBA 5+ İngilizce seviyesine sahip olmak, uçuş performans ve uçuş test alanında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen adaylar başvuru yapabilirler. 

İlgili bölümlerde yüksek lisans derecesine sahip olanlar ile Fortran, C/C++ ve Pythom gibi programlama dillerini bilenler tercih sebebidir.

Aerodinamik Mühendisi
TAI aerodinamik mühendisi alımı için üniversitelerin Havacılık-Uçak ya da Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, IELTS 6.5+, TOEFL-IBT 84+ ya da TBA 5+ İngilizce seviyesine sahip olmak, aerodinamik analiz ve aerodinamik tasarım alanında en az 5 yıl tecrübeli, LINUX/UNIX işletim sistemlerini kullanabilen, MS Office programlarını kullanabilen adaylar başvuru yapabilirler. 

İlgili bölümlerde yüksek lisans derecesine sahip olanlar ile Fortran, C/C++ ve Pythom gibi programlama dillerini bilenler ile yüksek başarımlı hesaplama tekniklerine hakim olanlar tercih sebebi olacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum