1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Tapu ve Kadastro Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor
Tapu ve Kadastro Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Tapu ve Kadastro Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Resmi Gazete 28 Mart 2019 tarihinde yayınlanan ilan ile Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

A+A-

28 Mart 2019 Resmi Gazete Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne Yerleştirmek üzere 2 Sözleşmeli personel alımı yayımladı. Başvurular 29 Mart 2019 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir. alınacak kişiler Ankara merkez adresine yerleştirilecektir.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası kapsamında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Harita Dairesi Başkanlığında çalıştırılmak üzere; Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek-2 nci maddesi çerçevesinde KPSS puan şartı aranmaksızın, yapılacak sözlü sınav sonucu başarı sırası esas alınmak suretiyle 2 (iki) adet Sözleşmeli Pilot alınacaktır.

Adaylar, sözlü sınava katılmak amacıyla; 29 Mart 2019 tarihi mesai bitimine kadar istenen belgelerle birlikte Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığına bizzat başvuracaklardır. Kimlik belgesi, Son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Eğitim durumuna ait diploma/mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti ve pilot nitelikleri taşıyan sertifika belgeleri ile başvuru yapılması gerekmektedir.

Tapu Kadastro ilan kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum
İlgili Haberler