Tarım, Et ve Süt Kurumu İŞKUR’dan Kamu Personel Alım İlanları

Tarım, Et ve Süt Kurumu İŞKUR’dan Kamu Personel Alım İlanları

Tarım ve Orman Bakanlığı, Et ve Süt Kurumu iki ilanda İŞKUR ile kamu personel alım ilanları yayınlandı. Bu kamu alımlarına başvurular nasıl yapılacak. Başvuruları bayramdan sonra bitecek ilan detayları neler?

İŞKUR ile Tarım ve Orman Bakanlığı, Et ve Süt Kurumu kamu personeli alımı yapacak. Kamu kurumlarına başvuru yapmak isteyen adaylar bu ilanları sitemiz üzerinden takip etmesi gerekmektedir.

Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuru detayları

Türkiye Milli Botanik Bahçesi Müdürlüğü'nde çalıştırılmak üzere 5620 sayılı kanunun 3.maddesi uyarınca bir mali yılda işçi pozisyonunda bakımcı elemanı alınacaktır. Çalışma alanı: Türkiye Milli Botanik Bahçesi Müdürlüğü kampüs alanı, hizmet binası ve laboratuvarlarında mevcut makineleri çalıştırmak, çalışma verimliliğini izlemek, gerektiğinde ilgililere haber vermek. 30 yaşını aşmamış olmak.

Ön lisans mezunu olmak. Makine, Resim ve Konstrüksiyon bölümünden mezun olmak. Ankara'da ikamet ediyor olmak. Askerlik ile ilişiği olmamak (Tecilli olmamak). Tesis ve makine operatörleri ve montajcılığında tecrübesi olmak. İngilizce biliyor olmak (En az 120 saat MEB onaylı sertifikaya sahip olmak). Doğal çevreye verilen zararı minimuma indirilmesi ile ilgili bir sertifikaya sahip olmak. Autocad programı biliyor olmak (Belgelendirilecek). B sınıfı ehliyet sahibi olmak. Sözlü ve uygulamalı sınavla alınacaktır. Başvurular 00005607010 iş ilan numarası ile 4 Ağustos 2020 tarihi bitimine kadar yapılacak.

Et ve Süt Kurumu kamu personeli alımı başvuru şartları

Soğutma sistemi operatörü alımı: Önlisans mezunu, Esnek çalışma saatlerine uygun olmak (Vardiya), ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek. Bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek. (işe alınacaklardan daha sonra istenecektir.).

Askerliğini filen yapmış, muaf ve tecilli olması. İŞKUR tarafından kuruma bildirilen adaylar istenilen evrakları Sivas Et Kombinası Müdürlüğüne ileteceklerdir. Deneme süresi sonunda belirsiz süreli iş akti ile istihdam edilecektir. Sağlık kurulu raporu sınava alınacaklardan istenecektir. KPSS 60 puan ile başvuru kabul edilecek. Başvuru 00005607115 iş ilan  numarası kabul edilecek.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.