Tarsus Üniversitesi KPSS’siz 6 kamu güvenlik görevlisi alımı yapıyor

Tarsus Üniversitesi KPSS’siz 6 kamu güvenlik görevlisi alımı yapıyor

Tarsus Üniversitesi DPB üzerinden yayınladığı kılavuz ile KPSS’siz 6 kamu güvenlik görevlisi alımı yapacağını ilan etti. En az lise mezunlarının başvuru yapabildiği ilan diğer şartları arasında neler var? Güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları neler?

Tarsus Üniversitesi KPSS’siz 6 kamu güvenlik görevlisi alımı yapacağını Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayınladığı ilan kılavuzu ile adaylara duyurdu. Başvuru şartları arasında en belirgin olan lise mezunu adayların başvuru yapabileceği olarak ilan edilmiştir.

Güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları; En az lise ve dengi okul mezunu olmak. 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. Son başvuru günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak.

Başvurular sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilan İŞKUR internet sitesi üzerinden 16 ile 20 Aralık 2019 tarihleri arasında yayımlanacak olup, şartları sağlayan adayların, başvurularını Mersin İş Kurumu İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezlerine şahsen veya internet adresinden yapmaları gerekmektedir.

3 Ocak 2020 tarihinde saat 10:00’da Üniversite Konferans Salonu’nda Noter huzurunda gerçekleştirilecektir. İş İlan numarası sayfamız üzerinden adaylara duyurulacaktır.

Tarsus Üniversitesi kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.