TCDD 3 Kamu İş İlanları Yayınladı

TCDD 3 Kamu İş İlanları Yayınladı

T.C. Devlet Demiryolları 1 Ağustos 2019 tarihinde DPB üzerinden yayınlaması ile 3 kamu iş ilanlarını duyurdu. Alınacaklar için başvuru şartları ve diğer durumlar ilan edildi. TCDD personel alım hakkındaki tüm detaylar haberimizde bulunmaktadır.

T.C. Devlet Demiryolları 1 Ağustos 2019 tarihinde personel alımı için kamu iş ilanlarını yayımladı. TCDD kamu iş ilanlarına kimler hangi şartlarda başvuru yapabiliyor? Alımı hangi şehirlere yapılacak?

İzmit 114 Yol Bakım Şefliğine demiryolu hattı bakım onarımcısı olarak işe alınacak 1 Engelli, Erzincan 443 Yol Bakım Şefliğine demiryolu hattı bakım onarımcısı olarak işe alınacak 1 engelli ve Erzincan 444 Yol Bakım Şefliğine demiryolu hattı bakım onarımcısı olarak işe alınacak 1 engelli olmak üzere 3 kamu işçi alımı iş ilanları yayımlandı.

İŞKUR’ca bildirilen nihai listede yer alacak adaylar, noter huzurunda yapılacak kura çekimi veya sözlü sınava katılmak için aşağıda belirtilen belgelerin fotokopileri ile TCDD web sitesinde yayınlanacak 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu eksiksiz olarak doldurarak 27.08.2019 tarihinde, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine gelerek teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır.

Demiryolu Hattı Bakım ve Onarımcısı sanat kolunda çalıştırılmak üzere işe alınacak engelli işçide, yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde yol bakım onarım işlerinde en az 6 ay çalışmış olmak şartı aranmaktadır.

Adaylar çalışmalarını iş yerinden alacakları yazı ile belgeleyeceklerdir. İş yerinden almış oldukları yazıda hangi işte çalışmış olduğu, işyeri sigorta sicil numarası ve hangi tarihler arasında ne kadar çalıştığı belirtilecektir. Ayrıca, SGK hizmet dökümünü istenecektir. Tecrübe şartı istenen taleplerimize başvuru yapan adaylar, bunu belgeleyemedikleri takdirde evrakları teslim alınmayarak haklarında tutanak düzenlenecek ve Türkiye İş Kurumuna gerekli şartları taşımadığı için başvurusunun kabul edilmediği bildirilecektir. Öğrenim belgesi. Nüfus cüzdanı fotokopisi. TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı bulunanların adli sicil kaydı. Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir). Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.)

Engelli İş gücü Talebi 06 Ağustos 2019 Tarihinde Türkiye Çalışma ve İş Kurumunda yayınlanacaktır.

TCDD yayınlanan kılavuza ulaşmak için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum