Tekirdağ Belediyesi KPSS’siz 6 personel ilanı yayımlandı

Tekirdağ Belediyesi KPSS’siz 6 personel ilanı yayımlandı

Belediye personel alımı kapsamında yayımlanan kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; Tekirdağ iş ilanları kapsamında 6 kişilik yeni kontenjan açıldığı ilan edildi. Başvuru şartları ve başvuru tarihleri açıklandı.

Belediye personel alımı, memur alımı, sürekli işçi alımı ve geçici işçi alımları kapsamında yayımlanan kamu personel alımları dahilinde yeni istihdam kontenjanları açıldığı bilgisi ilan ediliyor ve adayların bilgisine sunuluyor.

Tekirdağ İş İlanları

Marmara Bölgesinde önemli bir istihdam merkezi haline gelmeye devam eden ve kent genelinde farklı unvan ve kadrolar ile istihdam imkanı sunulabilen iş ilanları kapsamında güncel iş ilanları yayımlandı.

Tekirdağ iş ilanları kategorisinden yayımlanan istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre; adayların farklı unvan ve kontenjanlar dahilinde daimi işçi statüsünde istihdam edilecekleri bilgisi ilan edildi.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Tekirdağ Belediyesi tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanları dahilinde 3 farklı kategoride istihdam duyurusu yapıldığı beyan edildi.

Adaylar 4 kişilik kontenjan ile Komi unvanı ile görevlendirilecek olup; ayrıca birer kişilik kontenjan dahilinde Temizlik İşçisi ve Büro İşçisi unvanlarıyla görevlendirileceği açıklandı.

Görev Yeri

Tekirdağ iş ilanları kapsamında yayımlanan belediye personel alımı istihdam görev yerleri için; adayların ilçe belediyesi olarak kamu hizmeti vermeye devam eden Kapaklı Belediyesi Personel Anonim Şirketi tarafından görevlendirileceği beyan edildi.

Başvuru Süreci

Her aday 22 Temmuz 2020 tarihinde başlayan iş ilanları başvurusu için 31 Temmuz 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlamak zorundadır.

Başvurular şahsen yapılacak olup; İnönü Mahallesi Eski Cami caddesi B Blok Mustafa Topuzlu APT. NO:31/A Kapaklı/Tekirdağ adresine başvuru yapılacaktır.

Başvuru Şartları

4 Komi alımı için adaylardan talep edilen özel şartlara göre; başvuruların geçerli olabilmesi için adayların son 6 süre ile ilçe sınırlarında ikamet etmiş olmak; en az ilkokul mezuniyetine sahip olmak; emekli olmamak ve erkek personel olmak şartlarına uygun olmaları talep edilmektedir.

1 Temizlik İşçisi alımları dahilinde; adayların en az ilkokul mezunu, kadın personel kriterlerine uygun olması talep edilmektedir.

Son olarak 1 büro işçisi alımı için de adayların lise mezunu erkek adaylar olması talep edilmektedir.

tekirdag1.jpgtekirdag2.jpgtekirdag3.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.