Teknosa ve Carrefoursa Personel Alımı İş İlanları

Teknosa ve Carrefoursa Personel Alımı İş İlanları

Teknosa ve Carrefoursa ve daha diğer Sabancı grubuna bağlı firmalara personel alımı iş ilanları yayınlanarak başvuru kabul etmeye başladılar. Personel alım başvuru koşulları ve şekli haber detaylarda verilmiştir.

Teknosa ve Carrefoursa ve daha Sabancı grubuna bağlı firmalar personel alımı iş ilanları kariyer fırsatları olarak duyuru yaptı. Başvurular için link adresi ve koşulları sunulmuştur. Başvurular başlamış olup her bölüm için ayrı koşullar sunulmuştur. Adayların hangi ilana başvuru yapacak ise o bölümün şartlarını okuması daha faydalı olacaktır.

Sabancı Holding Şirketler Gurubu İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Lise, Önlisans ve Lisans mezunu farklı unvanlarda personel alımı yapacağını duyurdu. Resmi İnternet sitesi üzerinden yayımlanan ilana göre Sabancı Holding Teknosa, Carrefoursa, Aksigorta, Sabancı, Yünsa, Enerjisa, Avivasa, Akçansa, Kordsa, Çimsa, Temsa, Brisa, SabancıDx şirketlerine farklı unvanlarda çok sayıda personel alacağını duyurdu. Adaylara başvurular online olarak yapabilmektedir.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların genel şartları; Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, Askerliğini 2 yıl tecil etmiş veya askerlikle ilişiğinin bulunmaması, MS Office programlarına hakim olması, iletişim becerisi yüksek olması, organize becerisinin olması, müşteri odaklı başarısına sahip olması, en az lise mezunu, önlisans veya lisans mezunlarının öz geçmişleriyle beraber başvuruları kabul edilecektir.

Yukarıda anılan Sabancı Holding şirketler gurubuna farklı unvan ve branşlarda istihdam edilecek personel alımına başvuru için ilgili adayların mezuniyet, bölüm veya istenilen belgeler neler, hangi şartlara haiz olması gerekiyorsa aşağıda vermiş olduğumuz resmi web sayfasını detaylı incelemenizi ve ona göre başvuru yapması gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.