Temmuz Ayı Kamu Personel Alım İlanları! Memur, Personel, İşçi ve Kamu Personeli Alımları

Temmuz Ayı Kamu Personel Alım İlanları! Memur, Personel, İşçi ve Kamu Personeli Alımları

Temmuz ayı içerisinde başvuruları alınmaya devam edilecek olan kamu personel alım ilanları bulunuyor. Personel, işçi, kamu personeli ve memur alımları hangi şartlarda ve kaç kuruma yapıldığı detayları haberimizde…

Kamu kurumları Temmuz ayı içerisinde başvuruları alınmaya devam eden kamu personel alım ilanlarını derledik. Hangi kurum kaç kişi alacağı her ilan için farklı verildi. Kurumlar personel alımları, işçi alımları, kamu personel alımları ve memur alımları hangi şartlarda ve hangi şehirlere yapacağını duyurdu.

İstanbul İli Sultangazi Belediye Başkanlığı alınacak 15 personelin en az lise ve dengi okul mezunu Kadın/Erkek Zabıta Memuru olarak kurum bünyesinde görevlendirileceği belirtiliyor.

Çalışma Bakanlığı Türkiye Şeker Fabrikaları kamu personeli alım bilgilerinin duyurulması için 3 farklı ilan yayımlandı. İlgili ilanlar; 4857 Sayılı Kanun Kapsamında Ziraat Mühendisi Alımı Hakkında Duyuru; Ön Lisans (MYO) Mezunu Sürekli İşçi Alımı Hakkında Duyuru; Meslek Lisesi Mezunu Sürekli İşçi Alımı Hakkında Duyuru başlıkları ile ilgili vatandaşların bilgisine sunuldu.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı 126 itfaiye eri alımı yapıyor. Bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları A.Ş. (TCDD) Genel Müdürlüğünün Resmi Gazete’de yayımladığı ilanda farklı illerde kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli kadroda toplam 79 Yardımcı Makinist alımı başvuruları başladı.

Aksaray Belediyesi 25 İtfaiye Eri Alım İlanı Yayımlandı! KPSS 60 ve En Az Lise Mezunu. Başvuru Tarihleri: 06/07/2020 tarihinden 10/07/2020 tarihi mesai bitimine kadar.

Trabzon Üniversitesi Büro Memuru alımı için 8 farklı ilan talebi açılmış olup; toplamda 10 kişilik Büro Memuru alım kontenjanı ilan edilmiştir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Düşük KPSS İle 300 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı! Başvuru Tarihleri: Başvurular 01 Temmuz 2020 tarihi ile 10 Temmuz 2020 tarihi arasında yapılacak.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı kuruluşlarından olan Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG) Teftiş Kurulu Başkanlığı bünyesinde istihdam edilecek olan personeller için detaylar açıklanırken; alımların Müfettiş Yardımcısı unvanı ile gerçekleştirileceği ilan edildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 50 Memur Alımı. Başvuru Tarihleri: 17/07/2020 - 27/07/2020 tarihleri arasında.

Dış işleri Bakanlığı tarafından yayınlanan ilanda sekreter alımı yapılacağı duyuruldu. Bakanlık Başkonsolosluğa en az lise mezunu bay veya bayan adaylar arasından sekreter alımı başvuru şartları sunuldu.

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere kamu personeli alım ilanına çıkıldığı açıklandı. Farklı niteliklerde talep edilen personel alımları için KPSS, YDS puan şartları önem arz ederken; 6 kişilik kontenjan açıldığı ilan edildi.

Sağlık Bakanlığı Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel müdürlüğü ve Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamalara göre alınacak 14 personelin sözleşmeli kadroda 1 Sekreter, 4 Gemi Adamı, 2 Tekniker, 6 Teknisyen ve 1 Şoför olarak kurumlar bünyesinde görevlendirileceği belirtildi.

Turgut Özal Üniversitesi Büro Personeli Alıyor. Malatya’da akademik ve kamu hizmetlerine devam eden Turgut Özal üniversitesi dahilinde 3 kişilik kontenjanla Büro Görevlisi alımı yapılacağı açıklanırken; ilgili alımlara dair güncel başvuru kılavuzu da yayımlandı.

Sivas İli Zara Belediye Başkanlığı alınacak personelin Genel İdare Hizmetler sınıfında Muhasebeci olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtildi.

Sivas İli Akıncılar Belediye Başkanlığı alınacak 5 personelin 3 Memur ve 2 Zabıta Memuru olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası bünyesinde görevlendirilmek üzere çeşitli, unvan, branş ve enstrüman alanlarına dair personel alımları yapılacağı ilan edildi.

HSYK Personel Alımı: Yapılan duyuru metni ve ilan edilen güncel başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre; Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSYK) tarafından yapılacağı açıklanan memur alımı için 10 kişilik kontenjan açıldığı ilan edildi.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum