1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. TEMSAN Farklı Şehirlere 30 Kamu Personeli Alımı Yayımladı
TEMSAN Farklı Şehirlere 30 Kamu Personeli Alımı Yayımladı

TEMSAN Farklı Şehirlere 30 Kamu Personeli Alımı Yayımladı

İŞKUR TEMSAN’a 30 kamu personeli alımı için 4 Aralık 2018 tarihinde yayımladı. Farklı şehirlere alınacak personeller için lise, ön lisans veya lisans mezunu olması gerekmektedir.

A+A-

TEMSAN İŞKUR üzerinden 4 Aralık 2018 tarihinde yayınladığı ilan ile çeşitli şehirlere 30 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvurabilecekler lise, ön lisans veya lisans mezunu olması gerekmektedir. 10 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar ülke genelinden başvuru yapılabilir.

Elektrik Elektronik Mühendisi 14 alımı için verilen iş ilan numarası 00004748636 olarak ilan edilmiştir. KPSS 60 puan ile başvuru alınacaktır. Mühendislik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve Elektrik Elektronik Fakültesi mezunu başvuru yapabilir.

Makine mühendisi 10 kişi için iş kurumu iş ilan numarası 00004748819 olarak yayınlanmıştır. Mühendislik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve Makine Mühendisliği mezunu olması gerekmektedir. KPSS 60 puanla başvuru alınacaktır.

Kimya mühendisi 1 kişi alımı için 00004748846 iş ilan numarası olarak işkur üzerinden verilmiştir. Kimya Metalurji Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi ve Kimya Mühendisliği mezunu olan başvuru yapabilir.

Elektrik Elektronik Mühendisi 2 kişi 00004749327 ilan numarası ile başvuru yapılması gerekmektedir. Mühendislik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve Elektrik Elektronik Fakültesi mezunu başvuru yapabilir. KPSS 60 puan ile başvuru alınacaktır.

İnşaat Mühendisi alımı 2 kişi için 00004749377 olarak yayınlanmıştır. Mühendislik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve İnşaat Mühendisliği mezunu olması gerekmektedir.

Makine mühendisi alımı 1 kişi için iş ilan numarası 00004749334 olarak ilan numarası verilmiştir. Mühendislik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Makine Fakültesi ve makine mühendisliği bölümü mezun olması gerekmektedir.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.