1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. THY Yetiştirilmek Üzere Ekim 2018 Personel Alımı
THY Yetiştirilmek Üzere Ekim 2018 Personel Alımı

THY Yetiştirilmek Üzere Ekim 2018 Personel Alımı

THY yetiştirilmek üzere önlisans veya lisans mezunu pek çok kişinin başvurabileceği iş ilanları kariyer fırsatları yaratmaktadır. Aşağıdaki iş ilanını inceleyerek başvuru süreci, aranan nitelikler ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

A+A-

THY yetiştirilmek üzere Ekim 2018 iş ilanı yayınlamıştır. Aşağıda iş ilanı ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Alımlarda önlisans veya lisans mezunu adayların başvurusu kabul edilecektir.

Genel Özellikler

•    T.C. vatandaşı olmak 
•    01.01.1983 tarihinden sonra doğmuş olmak 
•    Örgün veya açık öğretim olarak en az önlisans derecesi mezunu olmak
•    Boyun 157 ile 195 cm arasında olması
•    Kilonun %20 ile 30 arasında olması 
•    Adli sicil arşiv kaydı ve adli sicil kaydı bulunmaması
•    En az 2 yıl tecil ettirmeyi taahhüt etmek ya da askerlik hizmetini tamamlamış olmak 
•    Daha önce THY A.O ve iştirak şirketlerinden disiplinsizlik ya da fesih yolu ile ayrılmamış olmak 
•    Son 2 yıl içerisinde TOEFL: 60 (Speaking: 18) ve IELTS (Akademik ya da genel): 6 (Speaking: 6) minimum İngilizce dil puanları karşılıyor olmak.

•    Sağlık durumu uçuşa elverişli olmak.

Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol; İstenen genel özelliklerin kontrol edilmesi ve uygun adayların belirlenebilmesi amacı ile başvuru sürecini takiben mülakat ve diğer işlemleri kapsayan bir süreç vardır. Bu süreç şu şekilde işlemektedir:

1.    Şartları taşıyorsanız başvuruları internet üzerinden yapmanız gerekecektir. İngilizce belgesi bulunan adaylar evrak kontrolü ve bilgilerin doğruluğunun ispatlanması için THY tarafından davet edilecek; dil belgesi bulunmayan adaylar THY A.O. tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına davet edilecektir.

2.    Kilo – boy ölçümü adayların davet edildiği mülakat aşamasında yapılacaktır.

3.    Lisans mezunu olmasına 3 ay kala öğrenci işlerinden aldıkları resmi yazı ile öğrenciler de ilana başvuru yapabilirler.

4.    Kriterlere uygun bulunmayan (Kilo – boy ölçümü istenen kriterlere uymayan, yabancı dil koşulunu sağlayamayan adaylar) işe uygun görülmeyecektir.

5.    Tüm başvuru sürecinde başarılı olan adaylara iş teklifi yapılacaktır. İstenen belgeleri teslim etmesiyle istihdam süreci tamamlanacaktır. THY bünyesinde çalışmak istiyorsanız başvuru süreleri içerisinde başvuru yapın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum