Ticaret Bakanlığı 22 Kişi Sözleşmeli Kamu Personeli Alımları

Ticaret Bakanlığı 22 Kişi Sözleşmeli Kamu Personeli Alımları

Ticaret Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 22 kişi sözleşmeli kamu personeli alımları yayınlandı. KPSS şartı aranmayan ilan içeriğine göre Bakanlık alımlarına kimler başvuru sağlayabileceği haber detaylarda.

Ticaret Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı 22 kişi sözleşmeli kamu personeli alımı yapacağını DPB’da yayınladığı ilan ile duyurdu. Alım başvuru sırasında KPSS şartı aranmamaktadır.

Ticaret Bakanlığı internet sitesinde bulunan başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra, belgelerle beraber, başvurularını 10 Şubat 2020 ile 21 Şubat 2020 tarihleri arasında en geç mesai bitimine kadar, Ticaret Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’ne şahsen veya son başvuru tarihinde Bakanlığa ulaşacak şekilde posta yolu ile yapılması gerekmektedir.

Alım Kanun Kapsamı; Ticaret Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere, 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 8 inci maddesi uyarınca, Bakanlığımızca gerçekleştirilecek sözlü ve uygulamalı sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 22 (Yirmi iki ) adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

Alımlar bilişim personeli, yazılım uzmanı ve sistem uzmanları alınacağı üzere kılavuzda belirtilen öğrenim durumlarına göre alım yapılacaktır.

Ticaret Bakanlığı sözleşmeli kamu personeli alımı kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.