1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Ticaret Odası 6 Kamu Personeli Alımı Sınavı Yapıyor
Ticaret Odası 6 Kamu Personeli Alımı Sınavı Yapıyor

Ticaret Odası 6 Kamu Personeli Alımı Sınavı Yapıyor

Ticaret Odası 6 kamu personeli alımı sınavı yapacağını ilan etti. Alım gerçekleşirken KPSS başvuru sırasına göre sınava davet etme yapılacaktır. Başvuru işlemleri posta veya şahsen yapılabilir.

A+A-

ATO Ticaret Odası 6 kamu personeli alımı sınavı yapacağını yayımladı. Adaylar KPSS sıralaması ile sınava davet edilecektir. Başvurular ise şahsen veya posta yolu ile yapılabilinecektir. İletişime geçmek isteyenler için kılavuzda numaralar bulunmaktadır.

Adaylarda aranan şartlar; Türk vatandaşı olmak, 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olmak ve Adli sicil kayıtları ile Adli Sicil arşiv kayıtlarında Taksirli suçlar hariç ağır hapis cezası almamış olması gerekmektedir. Ankara iş ilanları olarak yayımlanmıştır.

Başvurular Ankara Ticaret Odasına şahsen veya posta ile 30 Nisan 2019 tarihi saat 17.00'a kadar şahsen veya posta ile yapılacaktır. Tüm sorumluluk adaylara aittir.

Ankara Kamu Personel Alımı başvuruda istenen belgeler;  Özgeçmiş. Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı Fotokopisi. İki adet vesikalık fotoğraf. Öğrenim Diploması veya mezuniyet belgesinin noter onaylı fotokopisi. KPSS Sonuç Belgesi. Yabancı Dil Sınav Belgesi olması isteniyor.

Ankara kariyer alımı yapılacak personel uzman yardımcısı olarak görev verilecektir. Hukuk Fakültelerinden veya denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki öğretim kurumlarından mezun olmak. Son 3 (üç) yıl içerisinde Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSSP4 puan türünden en az 75 puan almak. Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) İngilizce puan türünden en az 60 puan olması gerekmektedir.

Ticaret Odası kamu personel alımı başvuru kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler