1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Trabzon Üniversitesi 18 Kamu Personeli Alıyor
Trabzon Üniversitesi 18 Kamu Personeli Alıyor

Trabzon Üniversitesi 18 Kamu Personeli Alıyor

Trabzon üniversitesi rektörlüğü tarafından yayınlanan ilan ile 6 birime farklı pozisyonlarda akademik personel alımı yapılacaktır.

A+A-

Başvuru Şartları
Adaylar ilanda belirtilen tek bir pozisyona başvuru yapabilir. Sahip olunan statüden daha aşağı pozisyonlara yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Daha önce kamuda çalışması bulunanlar, buralardan ayrılmış olsalar bile alacakları onay belgesini sunmalıdır. 

Doktor öğretim üyesi kadrosuna başvuru yapacak olanlar başvuru dilekçesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, adli sicil belgesi, dil sınavı sonuç belgesi, lisans ve varsa yüksek lisans diploması, özgeçmiş ve bilimsel yayınların listesini sunmalıdır. Bu belgeler 4 adet taşınır belleğe de kopyalanarak sunulmalıdır. Doçentlik kadrosuna başvuranlar bunlara ek olarak doçentlik belgesi sunmalıdır. Profesör kadrosuna başvuranlar ise doçentlik belgesi ile çalışmalardan 6 adet taşınabilir bellek sunmalıdır. 

Başvuru süresi başlamıştır ve son başvuru tarihi 1Temmuz’dur. Başvurular Trabzon Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına teslim edilecektir. Başvurular şahsen alınacaktır. Başvuru evrakları adaylara geri teslim edilmeyecektir. Sonuçlar üniversiteye ait web sayfasından ilan edilecektir. 

Alım Yapılacak Fakülteler
Yayınlanan ilan ile 5 profesör, 3 doçent ve 10 doktor öğretim üyesi alımı yapılacaktır. Eğitim fakültesi, bilgisayar ve öğretim teknolojileri, rehberlik ve psikolojik danışmanlık, güzel sanatlar fakültesi resim, ilahiyat fakültesi ve spor bilimleri fakültesi gibi alanlarda akademik personel alımı yapılacaktır. İlana başvuru için son günler yaklaşmıştır. Adaylar 1 Temmuz’a kadar başvuru yapmalıdır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.