Trabzon Üniversitesi KPSS ile 10 4B sözleşmeli büro memuru alıyor

Trabzon Üniversitesi KPSS ile 10 4B sözleşmeli büro memuru alıyor

Kamu üniversitesi personel alımlarına dair yeni ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Duyurulan istihdam bilgilerinde yer alan bilgilere göre; Trabzon Üniversitesi tarafından 10 kişilik büro memuru alımı yapılacağı açıklandı. Detaylar haberimizde…

26 Haziran Resmi Gazete ilanları yayımlandı. İlgili kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre çeşitli unvan ve niteliklerde olmak üzere daimi kamu personeli istihdamlarının yapılacağı bilgisi ilan edildi.

Kamu üniversiteleri bünyesinde devam eden istihdamların önemli bir bölümünü oluşturan büro memuru alımı için çıkılan yeni ilanlara göre; bugün itibari ile başlayan süreç içerisinde 10 kişilik kontenjan açıldığı beyan edildi.

Trabzon İş İlanları

Karadeniz bölgesinin en yüksek hacimli iş imkanlarının sağlandığı şehirlerin ilk sıralarında gelen Trabzon ili dahilinde yayımlanan kamu personeli alımı için; Trabzon iş ilanları kategorisinden başvuru kılavuzuna erişim sağlanırken; başvuru yapacak olan adayların unvan, nitelik ve kontenjan bilgilerine dair bilgilendirmeler de açıklandı.

Başvuru Süreci

Bugün (26 Haziran 2020) tarihi itibari ile yayımlanan kamu personeli alım ilanları dahilinde yer alan Trabzon Üniversitesi büro memuru alımı başvuruları için son başvuru tarihi 10 Temmuz 2020 olarak ilan edilmektedir.

Başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarih 24 Temmuz 2020 olarak açıklanırken; kazanan adayların evrak teslim tarihleri 24 Temmuz 2020 ve 7 Ağustos 2020 olarak açıklanmıştır. Başvurular elektronik ortamda online olarak yapılacak olup; başvuru işlemleri üniversiteye ait olan resmi internet adresinde yer alan personel ilan başvuru alanından yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Trabzon Üniversitesi Büro Memuru alımı için 8 farklı ilan talebi açılmış olup; toplamda 10 kişilik Büro Memuru alım kontenjanı ilan edilmiştir. Başvuru şartlarına göre farklılık arz eden ilan bilgilerine ve özel başvuru şartlarına aşağıda yer alan tabloda erişebilirsiniz.

3-006.JPG

Başvuru yapacak olan adan her aday içi geçerli olacağı beyan edilen genel başvuru kriterleri bulunmaktadır. Adaylar ilgili ilanlar dahilinde görev alabilmek için öncelikli olarak lisans mezuniyetine sahip olmalı ve KPSS P3 puan türünden skora sahip olmalıdır.

Trabzon Üniversitesi büro memuru alım detaylarına, yayımlanan güncel başvuru kılavuzundan erişebilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum