1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Trakya Üniversitesi 91 Personel Alımı Haziran 2017
Trakya Üniversitesi 91 Personel Alımı Haziran 2017

Trakya Üniversitesi 91 Personel Alımı Haziran 2017

Trakya Üniversitesi Lise, Önlisans ve Lisans mezun 91 Memur Alım ilanı 05 Haziran 2017 de yayınladı. İlanına başvuracak adaylar için başvurular başlamış olup son tarih 19 Haziran 2017 mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

A+A-

Trakya Üniversitesi Sözleşmeli 91 kişi personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular 05 Haziran 2017 de başlayıp 19 Haziran 2017 de sona erecektir. Yapılan açıklamaya göre 91 kişi Sözleşmeli olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacaklar Orta Öğretim Lise ve dengi, Önlisans ve Lisans mezunları için 2016 KPSS puanı esas alınacaktır.

Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi ve 1 Adet Resim olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına Edirne adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvuru esnasında Başvuru formu doldurulacağından posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Lisans mezunları için 2016 KPSS (B) Grubu KPSS P3 puanı esas alınacaktır. Önlisans mezunları için 2016 KPSS (B) Grubu KPSS P93 puanı esas alınacaktır. Ortaöğretim mezunları için 2016 KPSS (B) Grubu KPSS P94 puanı esas alınacaktır. Başvurularda "Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik Hükümleri uygulanır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adayların, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

Sözleşmeli 91 Personel alımı için şartlar: Lise ve Dengi Sağlık Memurluğu, Hemşirelik ve Acil Tıp Teknisyenliği mezun olması gerek. Önlisans Meslek Yüksekokulu veya Meslek Yüksek okullarının anestezi bölümü mezun olması gerek. Lisans Sağlık Memurluğu, Hemşirelik ve Ebe bölümü mezunu adaylar başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak adaylarda öğrenimle ilgili koşullar ile ilgili geniş bilgi aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Alınacak Personeller Sağlık Teknikeri, Diğer sağlık personeli, Laborant, Psikolog, Diyetisyen, Ebe ve Hemşire olarak Edirne Şehri Trakya Üniversitesine istihdam edilecektir.

Merkezi sınavdan muaf kişilerden (öncelikli) başvuranlar öncelik belge tarihlerine göre eskiden yeniye doğru ve merkezi sınav kapsamında başvuranlar da en yüksek puanlıdan başlamak suretiyle talep sayısının 10 katını geçmeyecek şekilde sıralanarak isim, adres vb. bilgileri içeren nihai listeler talep sahibi kamu kurum/ kuruluşuna bildirilir.

Edirne Trakya Üniversitesi 91 Kamu Personel Alım ilan Kılavuzu için Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.