TRT 4 Unvanda Personel Alımı Yapıyor

TRT 4 Unvanda Personel Alımı Yapıyor

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) tarafından yapılacak olan personel alımları için yeni ilanlar yayımlandı. İlgili ilanlarda yer alan bilgilere göre; 4 farklı unvanda olmak üzere kıdemli personel alım detayları açıklandı.

Medya sektörüne ait iş ilanlarını inceleyen adayların merakla bekledikleri TRT personel alımı ilanları yayımlandı. İlgili ilanlar üzerinden online başvuru alınma işlemler başlarken; söz konusu ilanlar için adaylara başvuru şartları sunuldu.

TRT Personel Alımları

İnternet ilanları ile çıkılan personel alımı başvuru süreci devam ederken; adayların başvuru yapabilecekleri 4 farklı unvanda ilan açıldığı beyan edildi. Unvan ve Başvuru şartlarına uygun olan adaylar online işlem yapabilecektir.

Unvan Bilgileri

TRT bünyesinde gerçekleştirilecek olan istihdam süreçleri dahilinde; Dağıtım Uzmanı alımı yapılacaktır. Ayrıca kurum bünyesinde Kalite Güvence Analisti alımı ile birlikte Bilgi Teknolojileri Saha Mühendisi alımı da yapılacağı ilan edilmektedir.

Dağıtım Uzmanı alımları için başvuru yapacak olan adayların;  TRT bünyesinde yapılacak olan işlerin bölge tedariği noktasında iletişim ve koordinasyonun sağlanması ve lojistik gidişatın takibinin yapılması konularında tecrübe sahibi olması gerekmektedir.

Adayların medya alanını bir endüstri olarak görmesi ve bu konular dahilinde üretim aşamasında yaratıcı fikirler sunması gerekmekte olup; dağıtım pazarlama ve uydu, kablo, fiber , ıptv teknolojilerinden haberdar olarak pazarlama departmanı görevinin üstlenmesi talep edilmektedir.

KPSS veya sınav başvuru şartı olmayıp; adayların tecrübe ve donanım bazında istihdam edilecekleri açıklanmaktadır.

Kalite Analisti Olarak yapılacak olan personel alımı için adayların İstanbul ilinde TRT World stüdyolarında görev alacakları açıklanmaktadır. Adayların RT World kanalını 3 vardiya halinde 7/24 izlemesi gerekmekte olup; yayın akışı ve program hataları ile ilgili düzenli raporlamalar yapmaları gerekmektedir.

Kostüm Şefi iş başvurularını yapacak olan adayların İstanbul yerleşkesinde yer alan platolar dahilinde kostüm tedarik ve sunum alanlarında görev yapacakları açıklanmaktadır. Kostüm işleri için çalışacak olan ekibi, koordine etmesi beklenen Kostüm Şefinin Güzel Sanatlar Fakülteleri’nin Kostüm Tasarım,Sahne Dekorları ve Kostüm bölümlerinden veya İletişim Fakülteleri’nin ilgili bölümlerinden mezun olması talep edilmektedir.

Benzer pozisyonlardan bir tanesi daha olan Dekor ve Atölye Şefi alımları için ilana çıkan TRT bünyesinde dünya çapında yapılan benzer işlerdeki gelişmeleri takip eden ve yenilikçi bir anlayış ile TRT çalışmalarına bu özellikleri katmayı görev edinen Dekor Şefi alımı yapılacağı ilan edilmektedir.

TRT personel alımı başvuruları.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum