1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TSE 13 Kamu Personeli Alımı İçin İlan Yayımladı
TSE 13 Kamu Personeli Alımı İçin İlan Yayımladı

TSE 13 Kamu Personeli Alımı İçin İlan Yayımladı

18 Haziran 2019 tarihinde Türk Standardları Enstitüsü tarafından 13 sözleşmeli kamu personeli alımı için bilişim personeli giriş sınavı duyurusu yayımlandı. Yapılan açıklamaya göre başvurular 13 Temmuz 2019 tarihine kadar yapılması gereklidir.

A+A-

Türk Standardları Enstitüsü 'nce 18 Haziran 2019 tarihinde kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Kurum tarafından yayımlanan resmi ilana göre 13 bilişim personeli sözleşmeli statüde istihdam edilecek.

Başvurular, Türk Standardları Enstitüsü kurumun web adresinde bulunan ilan metninde yer alan “Başvuru Sistemine” eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmak suretiyle elektronik ortamda 1 Temmuz 2019 tarihi saat 10:00 ile 13 Temmuz 2019 tarihi saat 23:59 arasında yapılacaktır.

Adayların, fotoğraflarını ve mezuniyet belgelerini (eğitimini yurtdışında tamamlamış olanların ayrıca diploma denklik belgesini ve diğer belgelerini) elektronik ortamda taratıp başvuru formuna eklemeleri zorunludur.

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim
Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması,

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak,

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri gereklidir.

Tüm detayların yer aldığı TSE 13 kamu personeli alımı başvuru kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.