TSK ve Belediyeler KPSS’siz 12 Kamu İşçi Alımı Yapılıyor

TSK ve Belediyeler KPSS’siz 12 Kamu İşçi Alımı Yapılıyor

Türk silahlı Kuvvetleri ve Belediye Başkanlıkları KPSS’siz 12 kamu işçi alımı yapıyor. Kamu personeli alımı olarak yapılacak alımlarda başvuracaklar en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir.

TSK ve Belediye Başkanlıkları 12 kamu işçi alımı KPSS’Siz olarak alacak. Başvuracaklar en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Talep önlisans ve lisans mezunları başvuru yaparken sadece KPSS 60 puanı olması isteniyor. İlkokul, ortaokul ve lise mezunlarından KPSS şartı aranmayacaktır.

2019 İŞKUR kamu personel alımları kapsamında Avanos Belediye Başkanlığına 10 kişi beden kamu işçisi alınacak. Alımların tamamı başvurular içerisinden kura ile yapılacaktır. Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

00005000942 İŞKUR ilanları numarası ile 10 kişi belediye işçi alımı için adayların kadın erkek, en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, adayların Avanos ikametli olması, 18 ile 50 yaş aralığında bulunması ve 10  Haziran 2019 tarihine kadar başvuru işlemini tamlaması gerekmektedir.11 Haziran 2019 tarihinde Avanos Belediyesinde Kura çekimi ile alınacak kişiler belirlenecek.

İlan şartları uyan adayların 10 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR resmi internet adresinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

2019 İŞKUR iş ilanı kamu personel alımları kapsamında Köprülü Belediye Başkanlığına 1 kişi büro memuru kamu personeli alımı yapılıyor. Alımların tamamı başvurular içerisinden kura ile yapılacaktır. Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

00005002210 İŞKUR ilan numarası ile 1 kişi belediye işçi alımı için adayların kadın erkek, en az lise mezunu olması, adayların Göle ikametli olması, 18 yaşından büyük olması,  B sınıfı sürücü belgesi olması, 5 yıl deneyimli olması ve 10 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru işlemini tamamlamaları gerekmektedir.

İlan şartları uyan adayların 10 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR resmi internet adresinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğü tarafından İŞKUR ilanları ile bünyesine en az ilkokul mezunu işçi alımı yapıyor. TSK Diğer Tahmil-Tahliye ve ilgili yük taşıma işleri kamu işçi alımında adayların taşıması gereken özellikler şöyledir.

Adayların Türk Vatandaşı olması, kişisel durumunun TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olması, en az ilkokul olması, kadın erkek 18 yaşından büyük olması, TMY işçi alımı noter huzurunda çekiliş yapılarak kura ile belirlenecek olup  ağır ve tehlikeli işler yönetmeliğine istinaden ağır ve tehlikeli işlerde ve vardiyalı hizmetlerde çalışmasına bir mani hali bulunmaması gerekmektedir.

00005002407 İŞKUR ilan numaralı Kırıkkale TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğüne TMY 1 kişi kamu personeli işçi alımına başvurmak isteyen adayların 10 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından yapmaları gerekmekte olup başvuran adayların 14 Haziran 2019 tarihine kadar müracaat şartlarını taşıdıklarına dair bütün evrakların asıl ve fotokopilerini öğrenim belgesi, adli sicil kaydı, nüfus cüzdanı, fotoğraflarını TSK MAAT Müdürlüğü Yahşihan /Kırıkkale adresine elden teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi halde 19 Haziran 2019 tarihinde TSK MAAT Müdürlüğünde yapılacak olan kura çekimine alınmayacaklardır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.