TÜBİTAK 14 Şubat’ta Koruma Memuru Alımı Başvurusu Sona Eriyor

TÜBİTAK 14 Şubat’ta Koruma Memuru Alımı Başvurusu Sona Eriyor

Koruma memuru ve güvenlik görevlisi olacaklar için son gün 14 Şubat 2020 tarihidir. TÜBİTAK Başkanlığı tarafından kadrolu 5 koruma memuru ile 6 teknisyen alımı için ilana çıkıldı.

14 Şubat 2020 kadrolu koruma memuru olmak için son tarihtir. TÜBİTAK tarafından yayınlanan ilan ile 11 alım için kılavuz yayımlandı. Alınacak 5 koruma memuru alımı Savunma sanayi araştırma ve geliştirme enstitüsü bünyesinde istihdam edilecektir.

Yüksek eğitim kurumlarından ön lisans mezunu olan, özel güvenlik belgesine sahip olan, vardiyalı çalışmaya uygun, kamera sistemlerini kullanabilen, görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmayan, askerlikle ilgisi olmayan, kamudan yasaklılık hali bulunmayan kişiler başvuru yapacaktır. Daha önce özel güvenlik alanında çalışan adaylar tercih sebebidir.

Ankara’da istihdam edilmek üzere 3, Kocaeli’nde istihdam edilmek üzere 3 olmak üzere 6 teknisyen alımı yapılacaktır. Teknoloji transferi ve sanayileştirme başkan yardımcılığı bünyesinde istihdam edileceklerdir. Teknik eğitim veren fakültelerden bilgisayar, elektronik ve haberleşme alanlarından mezun olmak gerekir.

İŞKUR’dan 00005396665 numaralı ilan vasıtası ile online başvuru yapması gerekmektedir.

Söz konusu ilan hem TÜBİTAK web sitesi üzerinden hem de İşkur üzerinden yayınlanmıştır. Adaylar buralardan başvuru koşullarını ayrıntılı olarak inceleyebilir. Söz konusu pozisyonlara ilişkin şartları sağlayan adaylar başvuru yapabilecektir.

Güvenlik görevlisi alımı için başvurular İşkur üzerinden alınacaktır. Bu nedenle adaylar İşkur’a kayıtlı olmalıdır. İşkur web sitesi üzerinden elektronik olarak ya da İşkur il ve ilçe müdürlüklerine giderek başvuru yapmaları mümkündür.

Teknisyen alımı içinse TÜBİTAK iş başvurusu sistemi üzerinden elektronik olarak yapılacaktır. Başka yollardan yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.