1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TÜBİTAK 142 Personel Alımı Başvuruları Başladı
TÜBİTAK 142 Personel Alımı Başvuruları Başladı

TÜBİTAK 142 Personel Alımı Başvuruları Başladı

TÜBİTAK tarafından 13’ü teknisyen olmak üzere toplamda 142 bilişim personeli alımı yapılacaktır.

A+A-

Başvuru Usulü
TÜBİTAK tarafından bilişim alanında görevlendirilmek üzere 142 personel alımı yapılacaktır. Adaylar tübitak.gov.tr üzerinden elektronik başvuru yapacaktır. Özgeçmiş doldurulduktan sonra istenilen evraklar sisteme eklenecektir. Başvurular yalnızca elektronik olarak alınacaktır. 

Adaylar başvuru esnasında üniversiteye giriş sınavı sonuç belgesi, üniversiteye giriş sınavı yerleştirme belgesi, güncel özgeçmiş, lisans diploma, YÖK mezun belgesi, transkript belgesi, yabancı dil sınav sonuç belgesi, varsa çalışma belgesi ve sigorta hizmet dökümü ile askerlik durumunu gösterir belge sunulacaktır. 

Başvurular 19 Nisan tarihi itibariyle başlamıştır ve 10 Mayıs saat 17.00’a kadar devam edecektir. Bir aday en fazla bir pozisyona başvurabilir. En yüksek puandan başlayarak yapılan sıralamada kontenjanın 10 katı kadar aday mülakata çağrılacaktır. 

Başvuru Şartları
TÜBİTAK BİLGEM tarafından yürütülen projelerde Gerçek Zamanlı İşletim Sistemi Yazılım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere 142 personel alımı yapılacaktır. KPSS şartı aranmadan en az önlisans mezunu olanlardan alım yapılacaktır. Alınan kişiler işçi personel olarak istihdam edilecektir. Bilgisayar, yazılım ya da elektrik elektronik gibi mühendisliklerden mezun olan kişiler ile önlisans mezunları başvuru yapabilecektir. Başvuru kılavuzunda her bir pozisyon için başvuru şartları özel olarak açıklanmıştır. Adaylar bunları inceleyerek başvurularını yapmalıdır.

TÜBİTAK personel alımı için mezun olmuş ve mezun olabilecek durumda olan kişiler başvuru yapabilirler. Başvuru kılavuzu için tıkayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.