1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TUBİTAK 15 Memur Alımı
TUBİTAK 15 Memur Alımı

TUBİTAK 15 Memur Alımı

24 Nisan 2017 tarihinde TUBİTAK Araştırma Destek Programları Başkanlığı tarafından kamu personel alım ilanı yayınlandı. Yapılan açıklamaya göre 15 kişi Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı aranmaksızın istihdam edilecek. Başvurular internet ortamında çe

A+A-

TUBİTAK Araştırma Destek Programları Başkanlığı 'nca 24 Nisan 2017 tarihinde kamu personel alım ilanı yayınlandı. Yapılan açıklamaya göre Başvuruların en geç 15/05/2017 saat 17:00’ye kadar yapılması gerekmektedir.

İlana başvuruda bulunmak için kurumun internet adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul
edilmeyecektir.

1 Kişi Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı / Bilimsel Programlar Uzmanı pozisyonuna başvurabilmek için; Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Orman Mühendisliği veya Orman Endüstrisi Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

1 Kişi Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı / Bilimsel Programlar Uzmanı pozisyonuna başvurabilmek için; Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri, Toprak veya Toprak Bilimi ve Bitki Besleme bölümünü bitirmiş olmak.

1 Kişi Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı / Bilimsel Programlar Uzmanı pozisyonuna başvurabilmek için; Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Makine Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği veya Makine ve Üretim Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

2 Kişi Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı / Bilimsel Programlar Uzmanı pozisyonuna başvurabilmek için; Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Kimya bölümünü bitirmiş olmak.

1 Kişi Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı / Bilimsel Programlar Uzmanı pozisyonuna başvurabilmek için; Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Fizik veya Fizik Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

2 Kişi Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı / Bilimsel Programlar Uzmanı pozisyonuna başvurabilmek için; Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Biyoloji bölümünü bitirmiş olmak.

1 Kişi Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı / Bilimsel Programlar Uzmanı pozisyonuna başvurabilmek için; Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünü bitirmiş olmak.

3 Kişi Uzman Yardımcısı/Uzman pozisyonuna başvurabilmek için; Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; İşletme veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

1 Kişi Uzman Yardımcısı/Uzman pozisyonuna başvurabilmek için; Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren İstatistik bölümünü bitirmiş olmak.

1 Kişi Uzman Yardımcısı/Uzman pozisyonuna başvurabilmek için; Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Grafik, Grafik Sanatları, Grafik Tasarımı veya Grafik Sanatları ve Grafik Tasarım bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

1 Kişi Uzman Yardımcısı/Uzman pozisyonuna başvurabilmek için; Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; İktisat, Maliye, İşletme veya Ekonomi bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

TUBİTAK Araştırma Destek Programları Başkanlığı 15 Memur Alımı resmi ilan metni için Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.