TÜBİTAK 2 teknik destek personeli alımı gün içinde başlayacak

TÜBİTAK 2 teknik destek personeli alımı gün içinde başlayacak

TÜBİTAK tarafından dün duyurulan alım duyurusu için bu gece itibariyle Resmi Gazete'de güncel ilan yayımlandı ve başvuruların gün içinde yapılacağı duyuruldu. TÜBİTAK 2 teknik ve destek personeli alımı için başvuru ekranını kendi sitesinden açacak.

TÜBİTAK 2 teknik destek personeli alımını Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) yapacak. Burada çalıştırılacak personel için lisans mezunu şartı aranmaktadır. 

Son başvuru tarihi;

TÜBİTAK 2 personel alımında başvuruların gün içinde başlayacağı ve 27 Aralık 2019 tarihine kadar internet sitesinden online bir şekilde gerçekleştirilmesi duyuruldu. 

TÜBİTAK İş başvuru sistemi;

Yayımlanan ilana başvuru bu sistem üzerinden yapılacak. Başvuru ekranı gün içinde açılacak olup buradaki sisteme üye olacak adaylar daha sonra CV oluşturarak başvuru işlemlerini tamamlayacak. Yayımlanan ilana başvururken referans kodunun girilmesi zorunludur. 

TÜBİTAK iş başvuru sisteminde ilan numarası "TBTK.BİLGEM.KAMUSM.2019-1" ve referans kodu ise "TBTK.BİLGEM.KAMUSM.2019-1.01" olarak belirlenmiştir.

Başvuru şartları;

Başvuru yapacak adayların Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümleri ile,

Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği veya Otomasyon, Bilgi ve Kontrol Mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olma şartı bulunmaktadır.

Son dakika kamu personeli alımları için memur alımı sayfamızı takipte kalın. TÜBİTAK tarafından alımı gerçekleştirilecek 2 teknik ve destek personel istihdamı başvuru kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.