1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TÜBİTAK 2018 Yılı 170 Kamu Personel Alımları
TÜBİTAK 2018 Yılı 170 Kamu Personel Alımları

TÜBİTAK 2018 Yılı 170 Kamu Personel Alımları

TÜBİTAK Savunma Sanayi Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü yayınladığı ilan ile önlisans ve lisans mezunu 170 personel alımları gerçekleştiriyor. Başvuruları başlayan ilana İş kurumu üzerinden 29 Mart 2018 kadar yapılması gerekmektedir.

A+A-

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı Savunma Sanayi Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanlar ile Eskişehir, Ankara ve Kocaeli adreslerine yerleştirilmek üzere önlisans ve lisans mezunu 170 Kamu Personeli alacaktır. Başvurular iş kurumu üzerinden 29 Mart 2018 kadar yapılabilir.

Tüm unvanlarda Ön Lisans ve Lisans mezunları arasından Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak şartı ilanda belirtildi. Tüm referans kodları için İngilizce yeterliliğini KPDS, UDS, YDS sınavlarının birinden puan bulunuyor olmak şart. İlanda KPSS Şartı bulunmuyor.

Önlisans mezunu için bir örnekle Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgi Yönetimi, Elektronik Teknolojisi veya Elektronik Haberleşme bölümünü mezunları başvuru yapabiliyor.

Ayrıca Kalıpçılık, Kontrol ve Otomasyon, Makina, Makina Resim ve Konstrüksiyon, Makina ve Metal Teknolojileri, Mekatronik, Metalurji, Kaynak Teknolojisi, Tahribatsız Muayene, Otomotiv, Üretimde Kalite Kontrol, Kimya, Kimya Teknolojisi, Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Haberleşme, Elektronik Teknolojisi, Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojisi, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektrik ve Otomasyon veya Malzeme ve Malzeme İşleme bölüm mezunu olunması gerekmektedir.

Öğrenim durumları çeşitlilik içermekte olduğundan tüm alımlarda hangi mezunlar başvuru yapabilir gün içerisinde iş kurumu tarafından yayınlanacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.