1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. TÜBİTAK 4 Personel Alımı
TÜBİTAK 4 Personel Alımı

TÜBİTAK 4 Personel Alımı

TÜBİTAK 23 Haziran 2017 Cuma tarihinde bir ilan yayınladı. Başvurular 3 Temmuz 2017 Pazartesi tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar başvurularını, 3 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri ara

A+A-

TÜBİTAK 4 personel istihdam edeceğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre işe alımlarda aranan unvan Büro Memuru (Genel), Elektrik-Elektronik Teknisyeni ve Diğer Teknisyen Ve Teknikerler   oldu.

TÜBİTAK personel alımı için başvurular 3 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya İŞ-Kur resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen ilan numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların Büro Memuru için 00003865297, Diğer Teknisyen ve Teknikerler için 00003864927, Elektrik-Elektronik Teknisyeni için 00003865188 iş ilan numarası ile Çankaya Hizmet Merkezi 'ne veya İŞKUR resmi internet sitesine 3 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde açıklanmıştır:

Büro Memuru (Genel) alımı için aranan şartlar: Güvenlik soruşturması engeli bulunmamak, kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak gerekmektedir. Adayların lisans düzeyinde iktisat, işletme, muhasebe, kamu yönetimi gibi bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir. Adayların başvuru yapabilmeleri için KPSSP3 puan türüne sahip olmaları gerekmektedir.

Elektrik-Elektronik Teknisyeni alımı için adaylarda aranan şartlar: Güvenlik soruşturması engeli bulunmamak, kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak gerekmektedir. Adayların ön lisans düzeyinde elektrik, elektrik-elektronik, elektronik haberleşme gibi bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir. Başvuru yapabilmek için KPSSP93 puan türüne ihtiyaç duyulmaktadır.

Diğer Teknisyen ve Teknikerler alımı için: Meslek Yüksek Okul Makina, Tesisat Teknolojisi Ve İklimlendirme, İklimlendirme Sistemleri, Merkezi İklimlendirme Sistemleri, Merkezi İklimlendirme Ve Havalandırma Sistemleri, Isıtma Ve Sıhhı Tesisat, Isıtma Ve Doğalgaz İç Tesisatı, Isıtma Ve Gaz Yakıcı Cihazlar bölümlerinden mezun olmak, güvenlik soruşturması engeli bulunmamak, kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, tesisat işlerinde tecrübe sahip olmak (tercih sebebidir) ve tercihen doğalgaz kazanı yakma belgesine sahip olmak olarak belirtilmiştir. KPSSP93 puan türüne sahip olma şartı da aranmaktadır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.