1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TÜBİTAK 86 Personel Alımı Yapacak! Koruma Güvenlik
TÜBİTAK 86 Personel Alımı Yapacak! Koruma Güvenlik

TÜBİTAK 86 Personel Alımı Yapacak! Koruma Güvenlik

TÜBİTAK Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana göre 86 personel alımı gerçekleştirilecek. İlana ait detayları haberimizde bulabilirsiniz. Koruma güvenlik görevlisi alımı şartları nelerdir.

A+A-

Alım Yapılacak Pozisyonlar; TÜBİTAK Başkanlığı yayınladığı ilan ile 86 personel alımı yapacağını açıkladı. Alım yapılacak pozisyonlar içerisinde ise koruma güvenlik görevlisi alımı, araştırmacı, teknisyen, teknik ve destek personelleri yer almaktadır.

Başvuru Şartları; TÜBİTAK bünyesinde istihdam edilecek personellerin tamamı Ankara ilimizde istihdam edilecek. Başvuracak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekmektedir. Kamu haklarından yoksun olmayan adaylar başvuru yapabilecek ve aynı zamanda erkek adaylar için de askerlik ile ilişiklerinin bulunmaması aranmaktadır.

Her bir pozisyon için yapılacak olan alımlarda özel eğitim şartları aranmaktadır. Dolayısıyla adayların başvuru yapacakları kadroların eğitim şartlarını iyi bir şekilde incelemelerinde fayda bulunmaktadır. Bir diğer önemli husus ise adaylarda aranan tecrübedir. Bazı pozisyonlarda adayların en az 2 yıl deneyimli olması gibi şartlar aranmaktadır.

Yayınlanan ilana başvurular 6 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılabilecek. Başvuru esnasında verilen bilgi ve belgelerin doğru olması son derece önemlidir. Aksi takdirde atamayı dahi etkileyebilecek sorunlarla karşılaşmak söz konusu olabilir. Başvurulardan sonra sözlü sınav aşaması yapılacaktır. Bu aşamadan da başarılı bir şekilde geçen adaylar güvenlik soruşturmasına tabi tutulacak ve herhangi bir sorunu olmaması durumunda atamaları yapılacaktır.

Soruşturma neticesinde problemi olan adayların atamaları ise gerçekleştirilmeyecektir. Konu ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Koruma memur alımı için 00004929712 iş kurumu numarası olarak verilmiştir.

Teknisyen alımı için; 00004930098 iş ilan numarası olarak ilan edilmiştir.

Büro memuru alımı için; 00004930012 iş kurumu ilan numara olarak ilan edildi.

Şoför alımı için; 00004930052 ve 00004931644 iş ilan numaraları olarak yayımlanmıştı.

Diğer alımlar da İŞKUR tarafından yayınlandığı zaman sitemizde bulabilirsiniz.

TÜBİTAK kılavuz için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler