TÜBİTAK BİLGEM 2 Farklı İle 16 Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK BİLGEM 2 Farklı İle 16 Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK BİLGEM tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarında çeşitli kadrolarda ve şehirlerde istihdam etmek üzere toplamda 16 personel alımı yapılacağı açıklandı.

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi (BİLGEM)’e bağlı Siber Güvenlik Enstitüsü yayınladığı personel alımı ilanında AR-GE Personeli kadrosunda istihdam etmek üzere toplamda 16 personel alımı yapacağını açıkladı.

TÜBİTAK tarafından yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 6 Ağustos 2019 tarihine kadar TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İstihdam edilecek olan 6 personel Ankara ilinde ve geri kalan 8 personel Kocaeli ilinde görevlendirilecektir.

AR-GE Personeli alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak yer almaktadır.

Adaylarda aranan özel şartlar; dört yıllık eğitim veren üniversitelerin bilgisayar, elektronik, telekomünikasyon, yazılım, elektrik-elektronik, matematik, mekatronik, endüstri, adli bilişim mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olmak olarak belirtilmiştir.

TÜBİTAK BİLGEM 16 personel alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.