1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TÜBİTAK Kamu Teknisyen ve AR-GE Personeli Alımları! TÜBİTAK
TÜBİTAK Kamu Teknisyen ve AR-GE Personeli Alımları! TÜBİTAK

TÜBİTAK Kamu Teknisyen ve AR-GE Personeli Alımları! TÜBİTAK

TÜBİTAK kamuya teknisyen ve AR-GE personeli olarak 55 kamu personeli alımı yapıyor. TÜBİTAK kadro dağılımı kılavuzda verilmiştir. Alımlar 3 farklı TÜBİTAK birimine yapılıyor. Alım ile alakalı şehirler Kocaeli ve Ankara olarak ilan edilmiştir.

A+A-

TÜBİTAK resmi gazete ilanı ile yayımladığı kamu’ya teknisyen ve AR-GE personeli olarak 55 kişi daimi ve kadrolu kamu personeli alımı yapıyor. TÜBİTAK MAM, ME, BYİM, TTSBY ve BİLGEM bu alımları gerçekleştiriyor. TÜBİTAK kadro dağılımı verilmiştir.

Alımlara başvuracak adayların öğrenim durumları çok fazla sunulmuştur. Birkaç tanesini yayınlıyoruz tamamı için kılavuzdan incelenmesi gerekmektedir.

Uzman Yardımcısı; Lisans Bölümleri İktisat, Ekonomi, İşletme, Maliye, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Muhasebe, Hukuk, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları veya Ekonometri bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

AR-GE personeli; Teknik Eğitim Fakültelerinin Elektronik ve Bilgisayar Eğitimi, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Elektronik ve Haberleşme Öğretmenliği bölümlerinin birinden mezun olmak. Kimya Fizik, İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Ekonomi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri veya Ekonometri bölümlerinin birinden mezun olmak.

TÜBİTAK Bünyesinde Görev Yapmak Üzere Personel Alımı Son Başvuru Tarihi: 22 Nisan 2019 olarak ilan edilmiştir. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. TÜBİTAK Başkanlık İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı üzerinde bulunabilir.

TÜBİTAK 55 personel alımı için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler