TÜBİTAK KPSS Şartsız 30 Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK KPSS Şartsız 30 Personel Alımı Yapıyor

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere 30 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi (TÜBİTAK BİLGEM) yayınladığı personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere 30 personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 10 Haziran 2019 tarihine kadar TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. İş Başvuru Sistemi dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylarda aranan genel şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olma, yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak yer almaktadır.

İstihdam edilecek olan personeller AR-Ge Araştırmacı ve teknisyen kadrolarında görevlendirilecektir. Adayların başvuru yapacağı kadroya göre en az önlisans mezunu olması gerekmektedir. Çalışma adresi Gebze/Kocaeli olarak belirtilmiştir.

TÜBİTAK BİLGEM 24 personel alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız. TÜBİTAK MAM-GMBE 6 personel alımı başvuru kılavuzunu incelemek için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.