TÜBİTAK KPSS Şartsız 73 Personel Alımı Yayınladı

TÜBİTAK KPSS Şartsız 73 Personel Alımı Yayınladı

TÜBİTAK tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarında Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan 73 personel alımı yapılacağı açıklandı.

TÜBİTAK yayınladığı personel alımı ilanında Gebze/Kocaeli ve Ankara illerinde istihdam etmek üzere toplamda 73 personel alımı yapacağını açıkladı.

TÜBİTAK 57 personel alımı için başvurular 22 Temmuz 2019 tarihinde sona erecekken 16 personel alımında başvurular 6 Ağustos 2019 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların TÜBİTAK Kariyer resmi internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Adaylarda aranan genel şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak yer almaktadır.

İstihdam edilecek olan personeller AR-GE Personeli kadrosunda görevlendirilecektir. Ön lisans mezunu bilgi teknolojileri kullanıcı destek uzmanı alımında adayların meslek yüksekokullarının bilgisayar programcılığı bölümünden mezun olması, en az 2 yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir.

Son kullanıcı destek teknisyeni alımında adaylarda aranan şartlar; meslek yüksekokullarının bilgisayar teknolojisi, bilgisayar teknolojileri ve yönetimi, bilgisayar programcılığı, web teknolojileri ve programlama bölümlerinden mezun olmak ve en az 2 yıl deneyim sahibi olmak yer almaktadır.

Lisans mezunu personel alımı ilanlarında adayların dört yıllık eğitim veren üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, makine mühendisliği, mekatronik mühendisliği gibi bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

TÜBİTAK KPSS şartsız 73 personel alımı ilan metninin tamamına ulaşmak ve başvuru şartlarını incelemek için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.