TÜBİTAK KPSS'siz 6 Personel Alımı Duyurusu Yayımladı!

TÜBİTAK KPSS'siz 6 Personel Alımı Duyurusu Yayımladı!

TÜBİTAK, Resmi Gazete'de ve İŞKUR'da kamu personeli alımı ilanı yayımladı. 9 Ekim tarihli yayımlanan ilanlarda güvenlik görevlisi ve uzman yardımcısı alımı yapılacak. Başvurular ayrı ilanlar için TÜBİTAK'ın internet sitesinden ve İŞKUR'dan yapılacak.

TÜBİTAK Temel Bilimler Araştırma Enstitüsü yayımladığı ilanda uzman ve uzman yardımcısı alımı yapacağını duyururken TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü silahlı koruma memuru alım duyurusu yayımladı.

TÜBİTAK personel alımı kadro dağılımı:

Yayımlanan ilanlara göre, Temel Bilimler Araştırma Enstitüsü bünyesinde İnsan Kaynakları Birim ile Bütçe Ve Satın Alma Birimi'ne birer tane uzman yardımcısı-uzman kadrosu ayrıldı. TÜBİTAK Uzay Teknoloji Araştırma Enstitüsü ise 4 silahlı koruma memuru alımı yapacak.

Uzman yardımcısı ve koruma memuru alımı başvuru tarihi ve şekli:

Alımı yapılacak uzman yardımcısı alımı 9 Ekim'de gün içinde başlayacaktır. İlana son başvuru tarihi ise 30 Ekim 2019 tarihidir.

TÜBİTAK silahlı koruma memuru alımı için; başvurular an itibariyle başlamışken son başvuru tarihi ise 14 Ekim 2019 olarak belirlenmiştir.

Alımı yapılacak uzman yardımcısı başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden yapılacaktır. Sisteme kayıt olan adaylar mevcut iş ilanlarında TBTK.TBAE.2019-1.1 ve TBTK.TBAE.2019-1.2 kodu olan ilana başvur diyerek gerekli bilgileri doldurduktan sonra başvuru yapmış olacaklardır.

TÜBİTAK silahlı koruma memuru alımı ise İŞKUR üzerinden yapılacaktır. İlana başvurmak isteyen adaylar, İŞKUR E-Şube internet sitesine giriş yaptıktan sonra açık iş ilanları sayfasındaki formda yer alan ilan kodu bölümüne 00005203256 numarasını girip arattıktan sonra çıkan ilana kolayca başvurabileceklerdir. 

Kura ile alımı gerçekleştirilecek silahlı koruma memuru için ODTÜ Yerleşkesi TÜBİTAK UZAY adresinde 30 Ekim 2019 tarihinde kura çekilecektir.

Başvuru şartları:

Uzman yardımcısı alımında; her iki kadro için de İşletme, İktisat, Maliye, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olma şartı vardır. 

İŞKUR üzerinden alınacak silahlı koruma memuru alımı için; Özel Güvenlik ve Koruma, Elektronik, ElektrikKontrol ve Otomasyon, Mekatronik önlisans bölümlerinden mezun olma şartı vardır. Her iki ilanda da KPSS şartı aranmamaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum