TÜBİTAK KPSS'siz Büro Memuru ve Şoför 9 Daimi İşçi Alımı

TÜBİTAK KPSS'siz Büro Memuru ve Şoför 9 Daimi İşçi Alımı

TÜBİTAK, KPSS puanı olmadan büro memuru, şoför ve evrak dağıtıcı alımı için Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir duyuru daha yayımladı. Alım yapılacak daimi işçiler Kocaeli ve Ankara'da bulunan TÜBİTAK hizmet binasında istihdam edilecek.

TÜBİTAK Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu gece yarısı yayımladığı ilanda kendi sitesinden alım yapacaktı. O alım ilanından ayrı olarak İŞKUR üzerinden de yeni bir alım duyurusu yayımladı. Kocaeli ve Ankara'da istihdam edilmek üzere 9 daimi işçi alacağını duyurdu.

Kadro dağılımı:

TÜBİTAK İŞKUR'dan yayımlanan ilanda Ulusal Meteoroloji Enstitüsü bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 engelli büro memuru ve 2 yolcu taşıma şoförü alacak. TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi bünyesinde ise 1 Şoför, 1 Büro Memuru, 1 Engelli Büro Memuru istihdam edecek. İŞKUR'da yayımlanan diğer ilanda ise genel merkezde istihdam edilmek üzere engelli 1 genel evrak dağıtıcısı ve 2 büro memuru alımı yapılacak.

Başvuru tarihi:

İlanlara başvurular bugün başladı. Son başvuru tarihi ise 15 Kasım 2019 olarak belirlendi. 

Yayımlanan ilanlar ve kodları:

tubitakdaimiisciss.jpg

Başvuru şekli:

Yayımlanan ilanlara başvurular yapılırken yukarıdaki görselde yer alan ilan kodu bölümü dikkate alınacak. Aday, İŞKUR online hizmet sistemi olan e-şubeye giriş yaptıktan sonra iş ilanları arama sayfasından gerekli ilan kodlarını girecek. 

İlan kodları ise Ankara ilinde çalıştırılmak üzere 1 engelli büro memuru alımı için 00005250831, 2 yolcu taşıma şoförü alımı için 00005250844, 1 engelli büro memuru alımı için 00005252541, 1 genel evrak dağıtıcısı alımı için 00005252597, ve büro memuru alımı için 00005251146  kodu kullanılacak.

Kocaeli Gebze'de 1 şoför alımı için 00005251114, 1 büro memuru alımı için 00005251185 ilan kodları ile başvuru yapılabilecek.

Başvuru şartları:

Yayımlanan ilana alımlar için KPSS taban puanı şartı bulunmamaktadır. Başvuru sahiplerinin KPSS'ye girmiş olması yeterlidir.

Adayların büro memuru kadrosuna başvurabilmeleri için önlisans bölümleri olan Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Maliye, İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Bankacılık ve Sigortacılık, Basın Yayıncılık, Dış Ticaret, Lojistik, Adalet, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği, Çağrı Merkezi Hizmetleri ve Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunu olması şartı vardır.

Şoför ve genel evrak dağıtıcı elemanı alımı için lise ve dengi okuldan mezun olma şartı yeterlidir. En güncel iş ilanlarını kaçırmamak için İŞKUR iş ilanları sayfamızı ziyaret edin.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.