1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TÜBİTAK Kurumsal 25 Personel Alımı KPSS’siz Başvuru Şartları
TÜBİTAK Kurumsal 25 Personel Alımı KPSS’siz Başvuru Şartları

TÜBİTAK Kurumsal 25 Personel Alımı KPSS’siz Başvuru Şartları

TÜBİTAK TÜSSİDE kurumsal 25 personel alımı KPSS’siz başvuru şartları ve şekli. TÜSSİDE personel alımını çeşitli öğrenim durumlarında yapacak olup kadrolu bir ilan olarak yayımlanmıştır.

A+A-

TÜBİTAK TÜSSİDE kurumsal 25 personel alımı yapılmaktadır. TÜBİTAK kadrolu KPSS’siz personel alım başvuru şartları nelerdir? Alım AR-GE personeli olarak yapılacak olup, öğrenim durumları neleri kapsıyor?

Adaylar başvurular başlamış olup son gün 30 Ağustos 2019 olarak ilan edilmiştir. Başvuru yapacak aday öncelikle aşağıda verilen öğrenim durumlarına haiz olması gerekmektedir. Personel alımı başvuru link adresi eklenmiştir.

AR-GE personeli 13 kişi; Mühendislik Bölümleri, Yönetim Bilişim Sistemleri, İşletme, İktisat, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Ekonometri, Finansal Ekonometri, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler, Küresel ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve Pazarlama, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Finans, Matematik, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri veya Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Personel alımı 1 kişi; Eğitim Fakültesi Bölümleri, Psikoloji, Sosyoloji veya İşletme bölümlerinden birini bitirmiş olmak.
Personel alımları 4 kişi; Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, İşletme, İktisat, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Ekonometri, Finansal Ekonometri veya Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Araştırmacı personel alımı 3 kişi; Lisans Bölümleri Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik, Matematik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Ekonometri, Finansal Ekonometri, İstatistik veya İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Personel 1 kişi; Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, İktisat, Ekonomi veya Ekonomi ve Finans bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Personel alımı 1 kişi; Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği, Matematik Mühendisliği veya Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

TÜBİTAK TÜSSİDE personel alım başvuru kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum