1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TÜBİTAK MAM Personel Alımı İlanı
TÜBİTAK MAM Personel Alımı İlanı

TÜBİTAK MAM Personel Alımı İlanı

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Personel Alımı 19 Nisan 2017 de Personel alım ilanı yayınladı. Başvuru son 2 Mayıs 2017 olarak açıklanmıştır. KPSS şartı bulunmayan ilana Kariyer Yapmak isteyenlerin gecikmemesi gerekmektedir.

A+A-

TÜBİTAK MAM Personel Alımı İlanı

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Personel Alımı 19 Nisan 2017 de Personel alım ilanı yayınladı. Başvuru son 2 Mayıs 2017 olarak açıklanmıştır. KPSS şartı bulunmayan ilana Kariyer Yapmak isteyenlerin gecikmemesi gerekmektedir.

Kamu personeli alım ilanları arasında TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi 10 kişi personel alım ilanı yer alıyor. Ankara’ya istihdam edilmek üzere lisans mezunu 10 (on) kişi alım ilanı yayınlandı.

TÜBİTAK MAM 10 Personel Alımı Kariyer İş İlanı; Ankara’ya Hidroelektrik enerji santral projelerinde hidrolik türbinlerin verim ölçümü, geometrik ölçüm ve lazer tarama işlerini, optimizasyon çalışmaların gerçekleştirmek üzere araştırmacı istihdam edilecektir. Bilgisayar donanımı, işletim sistemi ve ofis uygulamaları konularında kullanıcı desteği verecek, kurulum, bakım onarım işleri ile yazıcı ve çevre birimleri desteği verme konusunda görev yapacak AR GE elemanı istihdam edilecektir.

Yükseköğretim Kurumlarının lisans eğitimi veren Makine Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümü, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Internet ve Ağ Teknolojileri, Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektronik Teknolojisi, Elektronik Haberleşme Teknolojisi veya Elektrik Elektronik bölümlerinden birini bitirmiş olması gerekmektedir.

Ayrıca bina güvenlik, kartlı geçiş, kamera izleme, yangın alarm, algılama ve söndürme sistemlerinin sürekliliğini sağlayacak ve yönetimini yapacak, arıza giderime ve bakım çalışmalarını yerine getirecek, ayrıca yeni ihtiyaçların belirlenmesi, proje şartnamesi ve dokümanı oluşturulması konularında görev yapacak AR GE araştırmacı istihdam edilecektir.

Başvuracaklardan istenen belgeler: Diploma Çıkış Belgesi, lisans, Özgeçmiş, Alanında deneyimli adaylar için Çalışma Belgesi ve Hizmet Dökümü Belgesi, (Referans kodlarında belirtilen çalışma alanlarında ve en az belirtilen süre kadar sunulması zorunludur).

Başvuru yapılırken, aşağıda yer alan belgelerin İş Başvuru Sistemi aracılığıyla eksiksiz olarak iletilmesi zorunludur. İstenilen belgelerden eksik olması durumunda adayın başvurusu geçersiz sayılacaktır.

Başvuruların en geç 02 Mayıs 2017 Pazartesi günü saat 17:00’ye kadar yapılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Adaylar en fazla 1 (bir) adet Referans kodlu pozisyona başvurabilecektir, birden fazla pozisyona başvuran adayların tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Personel Alımı Kariyer İş İlanları Kılavuzu için Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.