1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TÜBİTAK Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
TÜBİTAK Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

TÜBİTAK Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Memur sayısı 1 kişi olarak Açıklandı. Başvuru Tarihinin son günü 17 Mayıs 2017 olarak Açıklandı.

A+A-

TÜBİTAK Kocaeli Gebze veya Darıca İlçelerinde İkamet eden Ulaşım Sorunu Olmayan Fiziksel Yeterliliğe Sahip 2 Yıllık iş tecrübesine Sahip Meslek Yüksek Okulu Önlisans Mezunu 1 Kişi Özel Güvenlik Görevlisi Olarak İstihdam Edileceği Açıklandı.

Adayların Askerlik hizmetini Yapmış olması Şartı vardır. Kamu Kurumu Tarfından Yapılacak Güvenlik Soruşturmasında engel teşkil edebilecek bir şeye Rastlamamak, İş deneyiminin bulunyor olması, 5188 Sayılı Yasaya Göre Özel Güvenlik ( Silahlı ) Kimlik kartına Sahip olmak, Ayrıca Kamu Hakkından Yasaklanmış bir ceza Almamış olmak Devlet Memuru Olmasına Engel Herhangi bir Suç (Sabıka) Kaydının olmaması gerekmektedir. İşveren Kamu Kurum veya Kuruluşun Daveti üzerine hiçbir Mücbir sebep göstermeden sınava girmeyen veya red eden adayların öncelik hakkından mahrum kalacağı ve ikinci defada yararlanma imkanı olmayacaktır.

Gece Mesaisi ve Esnek Çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Ve bu düzende Çalışmasına Mani olabilecek bir durumu olmayan Adayların Bu görevde çalışma ve kariyer yapma isteği bulunan İletişim becerileri ve takım çalışmasına uyum sağlayabilen iş 2 yıllık iş Tecrübesini SGK Hizmet Dökümü ve Çalışmış olduğu İşyerinden Alacağı hizmet Belgesi ile Belgeleyenler Katılabileceklerdir. Sınavı Düzenleyen TÜBİTAK Kamu Kurum Kuruluşunun istemiş olduğu Tüm Belgelerini Yazılı veya sözlü sınav Öncesi eksiksiz ve bildirdiği şekilde tam olarak teslim etmek zorundadır.

Başvuruda bulanan adayların aday başvurusunda belirttiği Bilgileri belgelemeyen yada yanlış belgeleyen kişiler hakkında ilgili kanun ve mevzuat gereği talep sahibi kamu kurum veya kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı kalma kaydı ile Başvuru sahibini yazılı sınav ve Mülakat durumuna bakılmaksızın iptal edilecektir.

kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu  şartlara Durumu Uyan Adaylar 17 Mayıs 2017 Tarihine Kadar İşkur resmi internet sitesi üzerinden İş İlan No (00003695821) ile İlgili kurumun yayınlamış olduğu Güvenlik Görevlisi ( Silahlı ) Alımı ilanına Müracaat etmeleri gerekmektedir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. yanlış Bilgi Belge beyanında bulunanlar listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.